کد خبر: 34691 A

گزارش‌ها حاکی از آن است که جانی دپ قصد داشته از حضور همسر سابقش در فیلم "آکوامن" جلوگیری کند.

ایران آرت: ظاهرا جانی دپ که به تازگی در فیلم "جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد" حضور داشته، تلاش کرده تا مانع حضور امبر هرد همسر سابق خودش در فیلم "آکوامن" ساخته‌ جیمز وان شود.

گزارشات حاکی از این هستند که دپ با همکاری کوین سوجیهارا رئیس اخراجی استودیوی برادران وارنر قصد داشته از حضور امبر هرد در فیلم "آکوامن" و دیگر پروژه‌های استودیوی برادران وارنر جلوگیری کند.

به گزارش سینماگیمفا، تیم حقوقی بلوم دفاعیه‌ای در مقابله با ادعای دپ تنظیم کرده‌اند که گفته بود این تیم حقوقی حین جدایی از هرد مشاوره‌ها‌ی بدی به او ارائه داد‌ه‌ بودند. مراحل طلاق این زوج ژانویه ۲۰۱۷ به پایان رسیده بود. این دعوی حقوقی متمایز از شکایتی است که دپ در ماه مارس علیه هرد مطرح کرد، و در آن مدعی شده بود ادعاهای هرد درباره‌ی اینکه مورد سوءاستفاده قرار گرفته کاملا جعلی و دروغ بوده‌اند.

دپ علاوه بر اینکه هرد را به فریب اذهان عمومی متهم کرده، ادعا کرده خودش توسط هرد مورد آزار قرار گرفته است. دپ گفته یکبار هرد یک بطری شیشه‌ای به سمت او پرتاب کرده که باعث شده یکی از انگشتان دپ قطع شود و او برای بازگرداندن انگشتش نیازمند جراحی شود.

هرد هم درباره جدایی خودش از دپ گفته بود: "پس از جدایی پرسروصدای من از جانی… نقشی را که برای بازی در آن انتخاب شده بودم از دست دادم. همچنین مشخص نبود آیا می‌توانم همچنان نقش میرا را در فیلم‌های "لیگ عدالت" و "آکوامن" بازی کنم یا خیر."

جانی دپ برادران وارنر امبر هرد جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندلوالد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین