کد خبر: 34692 A

فیلم سینمایی "طلسم لا یورونا" به کارگردانی مایکل چاوز اکران بین‌المللی خود را آغاز کرد.

ایران آرت: فیلم سینمایی "طلسم لا یورونا" به کارگردانی "مایکل چاوز" اکران بین‌المللی خود در سینماهای هالیوود را از امروز آغاز کرده است.

این فیلم در ژانر وحشت ساخته شده و نویسندگی فیلمنامه آن را میکی دوگتری و توبیاس آیکونیس دو تن از فیلمنامه‌نویسان مشهور ژانر وحشت بر عهده داشته اند. این فیلم پیش درآمدی از فیلم های احضار است و ششمین فیلم در مجموعه فیلم‌های احضار محسوب می‌شود.

به گزارش میزان، لیندا کاردلیانی، پاتریشیا ولاسکوئز، سین پاتریک توماس، ریموند کروز از جمله بازیگران مطرحی هستند که در فیلم ترسناک نفرین لا یورونا به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین جوزف بیشارا ساخت موسیقی رعب آور این فیلم را عهده دار بوده است.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی "نفرین لا یورونا" آمده است: یک زن پس از بی‌توجهی به هشدارهای یک مادر رنج دیده، خود و فرزندانش درگیر طلسم ترسناکی می‌شوند که جان خود و فرزندانش را درگیر خطراتی مهیب می کند.

جیمز وان، گری دوبرمن، امیلی گلدستون تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده داشته و کمپانی نیو لاین سینما ساخت اثر را انجام داده است. این فیلم از صبح امروز توسط کمپانی برادران وارنر اکران جهانی خود در هالیوود و سینماهای جهان را آغاز کرده است.

 

مایکل چاوز اکران بین المللی طلسم لا یورونا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین