کد خبر: 34908 A

اکران فیلم "جنگل کوچک" با بازی تسا تامسپون و لیلی جیمز در سینماهای جهان آغاز شد.

ایران آرت: مشکلات اقتصادی و کسب سخت درآمد در امریکا این روزها سوژه اصلی یکی از فیلمسازان مطرح سینمای جهان شده و به همین خاطر فیلمی را با همین مضمون راهی پرده سینماهای جهان و هالیوود کرده است.

فیلم سینمایی "جنگل کوچک" به نویسندگی و کارگردانی "نیا داکاستا" روایت دو دختر جوان است که برای گذران زندگی مشکلات فراوانی را پیش رو می بینند و همواره مجبورند به صورت شبانه روزی کار کنند تا از پس مخارج زندگی بر آیند.

این کار شبانه روزی و شیفت‌های بالای کار باعث شده آنها در روابط با یکدیگر و همچنین روابط شخصی خود در خانواده و جامعه با مشکلات زیادی روبرو شوند. مشکلاتی که گاهاً باعث می شود به فکر ترک کار بیافتند اما هزینه های بالای زندگی آنها را مجبور به تحمل شرایط فعلی می کند.

به گزارش میزان، نیا داکستا کارگردان افریقایی تبار این فیلم سالها با مسائلی همچون بیکاری و مشکلات روزانه امریکا سر و کار داشته و حال دغدغه‌های خود را در قالب دو شخصیت اصلی این فیلم "تسا تامسپون" و "لیلی جیمز" آورده است.

2085872_379

داکستا که تاکنون بیشتر در مقام فیلمنامه نویس در هالیوود فعالیت داشته نخستین فیلم سینمایی خود را تجربه می کند. وی تا به حال یک فیلم کوتاه و یک سریال را کارگردانی کرده است. سریال "پسران برتر" نیز از مشکلات سیاه پوستان در جامعه امریکا روایت می کند.

علاوه بر تامسپون و لیلی جیمز بازیگرانی همچون لانس ردیک، لوک کاربی، جیمز بج دیل، لوسی کریستین، الیزابت مکسول، راشل رابینسون، مورگانا شاو، الکسی وست و جویی استیونس در فیلم سینمایی جنگل کوچک به ایفای نقش پرداخته اند.

 

هالیوود فیلم لیلی جیمز تسا تامپسون نیا داکستا جنگل کوچک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین