کد خبر: 34909 A

انتشار تصاویر جدید از بازسازی "شیرشاه" اشتیاق طرفداران سینما برای اکران این فیلم را دوچندان کرد.

ایران آرت: دیزنی تابستان امسال مخاطبین را با اقتباس لایو اکشنی از انیمیشن کلاسیک «شیر شاه» (The Lion King) با کارگردانی «جان فاورو» به «پراید راک» بازمی‌گرداند. این فیلم با موسیقی به یاد ماندنی، جلوه‌های ویژه‌ی بی‌مانند و صداپیشگان درخشانش هواداران را از هم اکنون مشتاق تماشای اثر کرده است. این هیجان شب گذشته با انتشار تصاویر جدید باز هم افزایش یافت.

این تصاویر به صورت انحصاری توسط مجله‌ی «اینترتینمنت ویکلی» عرضه شده‌اند و شخصیت‌های کلیدی فیلم از جمله «سیمبا»، «تیمون»، «پومبا»، «نالا»، «زازو»، «رافیکی»، «موفاسا» و «اسکار» در آن‌ها دیده می‌شوند. این عکس‌ها جلوه‌های ویژه‌ی بی‌نظیر فیلم را به نمایش گذاشته و با صداپیشگانی چون «دونالد گلاور»، «بیانسه»، «سث روگن»، «بیلی آیکنر»، «جان اولیور»، «چیوتل اجیوفر» و «جیمز ارل جونز»، وعده‌ی فیلمی جادویی را می‌دهد.

IMG_20190426_212927_452

سی نما نوشت؛ انیمیشنی که در ژوئن سال ۱۹۹۴ به اکران درآمد، همچنان پرفروش‌ترین انیمیشنی است که با دست طراحی شده و در آن سال پرفروش‌ترین افتتاحیه‌ی تاریخ دیزنی را به ثبت رسانده بود و پرفروش‌ترین فیلم سال شد.

فاورو در حین فیلمبرداری فیلم به مجله‌ی «اینترتینمنت ویکلی» می‌گوید: «مانند این است که یک بنای معماری کلاسیک و تاریخی را بازسازی می‌کنیم. چگونه می‌توان آن را به روز رسانی کرد بدون اینکه هویتش را تغییر داد؟ چگونه می‌توان از تکنولوژی‌های جدید بهره برد اما همچنان روح «شیر شاه» اول را حفظ کرد؟ به نظر من این فیلم اوج تمام اقتباس‌های لایو اکشن دیگر دیزنی است… من فکر کردم که این تکنولوژی اثر را از انیمیشن کلاسیک به قدری که باید جدا می‌سازد اما در عین حال کاملاً به آن وابسته می‌ماند.»

IMG_20190426_212925_917

بسیاری از اعضای تیم فنی «کتاب جنگل» (The Jungle Book) برای بازسازی «شیر شاه» بازگشتند تا با فاورو همکاری کنند. اما‌ آن فیلم شامل یک شخصیت انسان با بازی «نیل سثی» می‌شد، درحالی که در بازسازی لایو اکشن «شیر شاه» اثری از انسان نیست. بنابراین به نظر می‌رسد که با «شیر شاه» باید با برچسب «لایو اکشن» وداع کنیم و وارد فاز جدید فیلمسازی در قالب «فیلمبرداری مجازی» شویم.

بازسازی «شیر شاه» ۱۹ جولای امسال در آمریکا اکران می‌شود.

IMG_20190426_212928_737

انیمیشن هالیوود دیزنی شیرشاه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین