کد خبر: 34966 A

"هشت نفرت‌انگیز" تارانتینو در چهار قسمت و شامل صحنه‌های دیده نشده عرضه می‌شود.

ایران آرت: نسخه‌ طولانی از فیلم "هشت نفرت انگیز" هشتمین ساخته بلند "کوئنتین تارانتینو" در قالب چهار قسمت از سوی کمپانی نتفلیکس رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، نسخه طولانی این فیلم با بازی "ساموئل ال. جکسون"، "کرت راسل"، "جنیفر جیسون لی"، "تیم راث"، "مایکل مدسن" و "بروندرن" در قالب چهار اپیزود حدوداً ۵۰ دقیقه‌ای (در مجموع ۲۱۰ دقیقه) از سوی کمپانی نتفلیکس عرضه شده و شامل صحنه‌هایی دیده نشده در نسخه سینمایی ۱۶۷ دقیقه‌ای است.

"تارانتینو" که ساخت فیلم‌هایی چون "داستان عامه پسند"، "سگ‌های انباری"، "حرامزاده‌های لعنتی"، "جکی براون"، "بیل را بکش" و "جانگوی آزادشده" را در کارنامه سینمایی دارد، پس از افشای بخش‌هایی از فیلمنامه‌اشتوسط یک وب‌سایت در سال ۲۰۱۴ از ساخت فیلم "هشت نفرت‌انگیز" منصرف شد و ابتدا تصمیم گرفت، فیلمنامه‌اش را در قالب یک رمان منتشر کند اما اوایل سال ۲۰۱۵ پس از آن که "هشت نفرت‌انگیز" را در یک تک اجرا به صورت نمایشنامه‌خوانی به روی صحنه برد تصمیمش تغییر کرد و نهایتاً تولید این فیلم را از ۲۵ ژانویه با فیلمنامه‌ای بازنویسی شده خواهد کرد و این فیلم در دسامبر ۲۰۱۵ اکران شد و با بودجه ۵۰ میلیون دلاری پیش از ۱۵۰ میلیون دلار در گیشه سینماهای جهان فروخت.

"روزی روزگاری در هالیوود" جدیدترین و نهمین ساخته بلند "کوئنتین تارانتینو" با بازی "برد پیت" و "لئوناردو دی‌کاپریو" است که تلاش برای رساندن آن به جشنواره کن ۲۰۱۹ ادامه دارد.

 

کوئنتین تارانتینو هالیوود تارانتینو هشت نفرت انگیز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین