کد خبر: 35050 A

لیلی رز دپ دختر جانی دپ و کالین فارل در فیلم علمی تخیلی "سیاحت‌گران" ایفای نقش می‌کنند.

ایران آرت: استودیوی ای‌جی‌سی و "تاندر رودز" که سابقه‌ی تولید "جان ویک" را دارد، با همکاری یکدیگر برای فیلم علمی تخیلی "سیاحت‌گران" (Voyagers) به کارگردانی "نیل برگر" بازیگران سرشناسی را گردهم آورده‌اند. "کالین فارل" (جانوران شگفت‌انگیز، در بروژ)، "تای شرایدن" (اکس-من: آپوکالیپس)، "لیلی رز دپ" و "فیون وایت‌هد" (دانکرک) از جمله بازیگرانی‌اند که حضورشان در فیلم به تأیید رسیده است.

"کلوین هریسون" (مادباند)، "آیزک همپستد رایت" (بازی تاج‌وتخت) و "مدیسون هو" نیز در حال مذاکره برای پیوستن به این پروژه‌اند. برگر که کارگردانی "نامحدود"، "سنت‌شکن" و "مزیت" را در کارنامه دارد این عملی تخیلی تریلر را می‌سازد.

سی نما نوشت؛ داستان فیلم در مورد ۳۰ کودکی است که برای زندگی به یک سیاره‌ی دیگر اعزام می‌شوند. اما پس از آنکه فرمانده‌ی مأموریت به شکلی مرموز به قتل می‌رسد، میان اعضای باقی‌مانده هرج و مرج به وجود می‌آید. انتظار می‌رود فیلمبرداری پروژه از اوایل ژوئن در رومانی آغاز شود.

استودیوی یونیورسال این فیلم را در بریتانیا، فرانسه، ایتالیا و استرالیا اکران می‌کند. پخش‌کننده‌ی فیلم در ایالات متحده هنوز مشخص نشده است.

فیلم "مزیت" برگر با بازی "کوین هارت"، "برایان کرانستون"، "نیکل کیدمن" و "گلشیفته فراهانی" امسال در سراسر دنیا بیش از ۱۲۰ میلیون دلار فروخته است.

 

جانی دپ هالیوود لیلی رز دپ سیاحتگران کلوین هریسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین