کد خبر: 35146 A

دنیل ملچیور بازیگر تازه وارد سینما به عنوان آخرین بازیگر فیلم سینمایی "جوخه انتحار" به این مجموعه اضافه شد.

ایران آرت: دنیل ملچیور بازیگر تازه کار سینما به جمع بازیگران "جوخه انتحار" پیوست و به نظر می‌رسد آخرین بازیگری است که به این فیلم اضافه شده است و طبق اعلام منابع، قرار است در نقش "شکارچی موش" در فیلم کمپانی برادران وارنر به کارگردانی جیمز گان ایفای نقش کند.

او در اولین فیلم استودیویی به عنوان عضو جدید در مقابل بازیگرانی مثل جان سینا و ادریس آلبا و همچنین مارگو رابی قرار خواهد گرفت. او پیش از این در فیلم‌ها و سریال‌های کشور پرتغال بازی کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ همانطور که قبلا هم گفته شده بود این کمپانی تصمیم گرفته که ادریس آلبا به جای بازی در نقش ددشات که در ابتدا توسط ویل اسمیت بازی کرده بود، در نقش شخصیتی جدید در این فیلم حاضر شود.

شخصیت "شکارچی موش" در حقیقت مردی است که یکی از دشمنان بتمن به شمار می‌رود، اما با این وضعیت استودیو تصمیم گرفته این شخصیت را در قالب زن به تصویر بکشد که گفته می‌شود با شخصیتی که ادریس آلبا قرار است آن را بازی کند، ارتباط دارد.

جیمزگان نویسندگی و کارگردانی این فیلم رابر عهده داد که انتظار می‌رود ساخت آن از پاییز امسال آغاز شود، همچنین تاریخ اکران این فیلم نیز ۶ اوت ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) اعلام شده است.

اولین قسمت این فیلم سینمایی با بازی ویل اسمیت، مارگو رابی و جرد لتو در سال ۲۰۱۶ بیش از ۷۴۰ میلیون دلار فروش داشته است.

 

هالیوود ویل اسمیت ادریس البا جان سینا جوخه انتحار دنیل ملیچور شکارچی موش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین