کد خبر: 35149 A

ستاره "بازی تاج و تخت" درباره قسمت پنجم فصل پایانی این سریال می‌گوید هواداران باید خود را آماده‌ی اتفاقی حتی عظیم‌تر از "نبرد وینترفل" کنند.

ایران آرت: از آینده‌ی "بازی تاج‌وتخت" به جز عوامل سریال کسی باخبر نیست. اپیزود "شب طولانی" که طولانی‌ترین اپیزود تاریخ سریال هم بود نبردی را علیه "نایت کینگ" و "ارتش مردگان" خاتمه داد که از قسمت ابتدایی وعده داده می‌شد. مرگ "نایت کینگ" بسیاری از هواداران را غافلگیر کرد چرا که این شخصیت در طول چندین فصل گذشته به عنوان ضدقهرمان اصلی سریال معرفی شده بود. به نظر می‌رسد که جنگ علیه "وایت واکر"ها در واپسین اپیزودهای "بازی تاج‌وتخت" در کانون توجه قرار نخواهد داشت، اما این بدان معنا نیست که در سه اپیزود پایانی سریال حوادث مهمی روی نمی‌دهد، بلکه برخلاف، "کیت هرینگتون" و "امیلیا کلارک" نظری دیگر دارند.

هرینگتون در مصاحبه‌ی کوتاهی با "اینترتینمنت ویکلی" از اپیزود چهارم از فصل هشتم می‌گوید. این قسمت بر عواقب "نبرد وینترفل" تمرکز می‌کند و آماده شدن شخصیت‌های باقیمانده برای رویارویی با سرسی در "کینگز لندینگ" را به تصویر می‌کشد. هرینگتون اپیزود بعدی را که ۸۰ دقیقه به طول می‌انجامد و مانند دو قسمت ابتدایی توسط "دیوید ناتر" کارگردانی شده، اپیزود محبوب خود خوانده است.

او می‌گوید: "یکی از اپیزودهای محبوب من قسمت چهار است چرا که شخصیت‌ها به آنچه می‌خواسته‌اند رسیده‌اند. دنیا اکنون مکانی امن‌تر شده. آن‌ها با دوستان از دست رفته‌ی خود وداع می‌گویند و از آنان تجلیل می‌کنند. اما به عنوان بیننده با خود خواهید گفت: "این تازه اپیزود چهارم است، باید اتفاقی در شرف وقوع باشد." و این اتفاق جذابی است زیرا به نظر من شخصیت‌ها هم از این مسئله آگاهی دارند. چیزی پیچیده و ناخوشایند را در خود دارد. بسیار شکسپیری است."

به گزارش سی نما، "امیلیا کلارک" در مصاحبه با "جیمی کیمل" در خصوص اپیزود پنجم می‌گوید هواداران باید خود را آماده‌ی اتفاقی حتی عظیم‌تر از "نبرد وینترفل" کنند. اپیزود ماقبل پایانی سریال هم مانند "شب طولانی" توسط "میگل ساپوچنیک" کارگردانی شده و ۸۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

کلارک می‌گوید: "[اپیزودهای بعدی] دیوانه‌وارند. اپیزود پنجم بزرگ‌تر از بقیه است. […] منظورم این است که اپیزودهای چهارم و پنجم و ششم همگی جنون‌آمیزند، اما…" وقتی کیمل می‌پرسد که آیا اتفاق مهمی در اپیزود پنجم روی می‌دهد یا نه، کلارک تنها به ذکر این جمله بسنده می‌کند: "بزرگ‌ترین تلویزیون ممکن را گیر بیاروید."

سه قسمت باقیمانده از فصل هشتم و پایانی "بازی تاج‌وتخت" روزهای دوشنبه در دسترس قرار می‌گیرد.

امیلیا کلارک بازی تاج و تخت کیت هرینگتون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین