کد خبر: 35258 A

وودی آلن در کشورش آمریکا تحریم شده است اما اروپایی‌ها همچنان بر این کارگردان سرشناس ارج می‌نهند.

ایران آرت: پس از اینکه آمازون از اکران فیلم "یک روز بارانی در نیویورک" ساخته وودی آلن خودداری کرد، اکنون ایتالیا اعلام کرده پاییز امسال این فیلم را به نمایش درمی‌آورد.

آمازون چندی پیش تصمیم گرفت این فیلم را در قفسه‌ها نگه دارد و روابط کاری‌اش را با کارگردان کهنه‌کار قطع کند و به همین دلیل این کمدی رمانتیک که با بازی تیموتی شالامه، ال فانینگ، سلنا گومز و جود لاو ساخته شده امکان نمایش پیدا نکرد. اکنون از طریق یک واسطه این فیلم در ایتالیا دیده خواهد شد.

ورایتی خبر داد، کمپانی "لاکی رِد" ایتالیا اعلام کرده این فیلم از ۳ اکتبر ۲۰۱۹ در سینماها اکران خواهد شد. انتظار می‌رود این فیلم در سپتامبر در جشنواره فیلم ونیز نیز به نمایش درآید.

مهر نوشت؛ این کمپانی فیلم پیشین آلن با عنوان "چرخ شگفت" را که با بازی کیت وینسلت ساخته شده بود سال ۲۰۱۷ در ایتالیا اکران کرده بود.

"هیچ چیز دیگر" این کارگردان در سال ۲۰۰۳ فیلم افتتاحیه جشنواره ونیز در لیدو بود.

ماجرای "یک روز بارانی در نیویورک" بر رابطه دو جوان که برای تعطیلات وارد نیویورک می‌شوند متمرکز است. این فیلم سال ۲۰۱۸ کامل شد.

تابستانی که گذشت آمازون چهار قرارداد از پیش امضا شده‌اش با وودی آلن را به دنبال جنجالی که بر اثر ادعای دخترخوانده این کارگردان مبنی بر آزار جنسی از سوی پدرخوانده‌اش در دوران کودکی مطرح شده بود، لغو کرد.

وودی آلن هالیوود سلنا گومز یک روز بارانی در نیویورک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین