کد خبر: 35306 A

برخی منابع می‌گوید رابرت داونی جونیور برای بازی در قسمت جدید "انتقام‌جویان" حداقل ۷۵ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است.

ایران آرت: با توجه به گزارش‌های منتشر شده رابرت داونی جونیور بازیگر شخصیت "مرد آهنی"، رقمی حدود ۷۵ میلیون دلار را برای پرفروش‌ترین فیلم ۲۰۱۸ یعنی "انتقام جویان:جنگ ابدیت" دریافت کرده بود.

حال پیش بینی می‌شود که او برای "انتقام جویان:پایان بازی" چنین رقمی و حتی بیشتر را دریافت کند.

گاردین خبر داد، برخی منابع معتبر تایید کردند که او حداقل ۷۵ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است و قرارداد او با کمپانی مارول به این صورت است که جونیور در حدود ۲.۵ درصد از سود فیلم را دریافت کند. این عدد به مقدار ثابت دستمزد وی که حدوداً ۱۰ میلیون دلار است، اضافه خواهد شد.

این در حالی است که عده ای معتقدند او تنها ۲۰ میلیون دلار در فیلم "پایان بازی" دریافت کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ رابرت داونی جونیور پس از موفقیت اولین فیلمش (مرد آهنی) مذاکراتی را با مارول انجام داد که در آن قرارداد ایفای نقش در شش پروژه دیگر گنجانده شده بود.

به نظر می‌رسد او برای بازی در فیلم‌های "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" و "مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه" که خارج از این شش قرارداد است، باز هم مبلغ بالایی دریافت کرده باشد. گفته می شود او برای سه روز کار در فیلم "بازگشت به خانه" ۱۵ میلیون دلار دریافت کرده است!

 

رابرت داونی جونیور انتقام جویان انتقام جویان: پایان بازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین