کد خبر: 35387 A

با اعلام دیزنی تاریخ اکران مجموعه فیلم‌های سینمایی "آواتار" و "جنگ ستارگان" به تعویق افتاد.

ایران آرت: اکران فیلم جدید و مورد انتظار "آواتار" به کارگردانی جیمز کامرون یک سال دیگر به عقب افتاد تا هواداران این فیلم مدت بیشتری را برای بازگشت شخصیت‌های محبوبش صبر کنند.

طبق اعلام دیزنی، اولین قسمت این مجموعه سینمایی با نام "آواتار ۲" در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۰۰) به سینما می‌آید. این در حالی است که تاریخ قبلی آن ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ عنوان شده بود. با این تغییر چهار قسمت بعدی این فیلم سینمایی نیز تغییر خواهد کرد و "آواتار ۳" به تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳، "آواتار ۴" در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ و "آواتار ۵" نیز در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۷ اکران خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این اخبار به عنوان بخشی از تغییرات بزرگ کمپانی دیزنی در تاریخ‌های انتشار فیلم اعلام شدند. حالا دیزنی قصد دارد در حالی که اکثریت سهام کمپانی فاکس قرن بیست و یکم را خریده است، فیلم‌هایی در ژانر‌ها و فضا‌های مختلف بسازد.

در پی تغییرات تاریخ انتشار فیلم‌های دیزنی، این کمپانی اعلام کرد که سه گانه "جنگ ستارگان" نیز دچار تغییراتی خواهد شد. جدیدترین فیلم جنگ ستارگان با نام "خیزش اسکای واکر" در ماه دسامبر اکران می شود و سه قسمت آینده آن نیز به ترتیب در تاریخ‌های ۱۶ دسامبر ۲۰۲۰، ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ و ۱۸ دسامبر ۲۰۲۶ اکران می‌شود.

 

آواتار جیمز کامرون آواتار 2 آواتار 3
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین