کد خبر: 35423 A

بن فاستر در اولین تجربه کارگردانی‌اش از حضور کریستن استوارت بهره می‌برد.

ایران آرت: بن فاستر در سال‌های اخیر به‌خوبی به عنوان بازیگر شناخته و تحسین شده است، با فیلم‌های مستقلی چون «اگر سنگ از آسمان ببارد» (۲۰۱۶)، «دشمنان» (۲۰۱۷) و «ردی به جا نگذار» (۲۰۱۸).

فاستر حالا می‌خواهد پشت دوربین برود و در اولین تجربه کارگردانی‌اش کریستن استوارت را هدایت کند. به گزارش «ددلاین» فاستر در این فیلم که هنوز عنوانی ندارد، بازی هم خواهد کرد.

به گزارش هنروتجربه، داستان درباره نویسنده آمریکایی نسل بیت، ویلیام اس. باروز است که آثاری چون «معتاد»، «سور عریان» و «سه‌گانه نووا» را در کارنامه دارد. تا این‌جا حضور تام گلین کارنی – که با «دانکرک» (کریستوفر نولان) شناخته می‌شود – هم در ترکیب بازیگران قطعی شده است.

البته این تمام مشغولیت فاستر با این پروژه نیست و او فیلم‌نامه را هم با مشارکت اورن مووِرمن می‌سازد که خودش تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان سرشناسی است. فاستر درباره این پروژه می‌گوید: «همکاران تهیه‌کننده خوب و خوش‌سلیقه‌ای در «سلولویید دریمز» پیدا کرده‌ایم و خیلی خوشحالیم که این قصه عشق روایت‌نشده و منحصربه‌فرد را بازگو خواهیم کرد. فیلم ما به‌نوعی ضد نسل بیت است و ما با ستاره‌های فیلم در شهر نیویورک دیدار می‌کنیم؛ و سپس آن‌ها را در راه مرز تگزاس، مناطقی از شهر مکزیک و در نهایت جنگل‌های آمازون دنبال می‌کنیم.»

هنوز تاریخ نمایش عمومی فیلم مشخص نیست اما این پروژه در بازار هفته آینده جشنواره کن به پخش‌کننده‌ها عرضه خواهد شد.

 

هالیوود کریستن استوارت بن فاستر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین