کد خبر: 35437 A

یونیورسال پیکچرز در نظر دارد تا دومین اسپین آف فیلم "سریع و خشمگین" را با محوریت شارلیز ترون تولید و منتشر کند.‍

ایران آرت: مجموعه فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین)، یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های سینمای جهان در طول چند سال گذشته بوده و حال دنیای آن در حال گسترش است و اولین فیلم فرعی این مجموعه اکشن قرار است در تابستان امسال اکران شود. 

اکنون به نظر می‌رسد که دومین اسپین آف مجموعه سریع و خشن نیز مشخص شده است. طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، یونیورسال پیکچرز در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک اسپین‌آف جدید از مجموعه فیلم "سریع و خشمگین" با محوریت شخصیت زن است که حال طبق اطلاعات جدید، این اسپین‌آف قرار است براساس شخصیت سایفر با بازی شارلیز ترون، ساخته شود.

شخصیت سایفر برای اولین‌بار در فیلم ""سرنوشت خشمگین" معرفی شد که در واقع شخصیت شرور و منفی اصلی این فیلم بود.

زومجی نوشت؛ فیلم "سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو" اولین فیلم فرعی مجموعه سریع و خشن است که این فیلم برای اکران در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. مجموعه سریع و خشن با سرعت در حال گسترش است و به نظر می‌رسد که هدف یونیورسال در نهایت خلق یک مجموعه مانند دنیای سینمایی مارول خواهد بود. 

علاوه بر فیلم‌های فرعی، فیلم "سریع و خشمگین 9" و فیلم "سریع و خشن ۱۰" از مجموعه اصلی سریع و خشن، به ترتیب برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) و در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده‌اند.

 

هالیوود شارلیز ترون سریع و خشمگین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین