کد خبر: 35499 A

با اعلام کارگردان سه گانه "جان ویک"، چهارمین قسمت فیلم ماتریکس در راه است.

ایران آرت: به گفته چاد استاهلسکی کارگردان سه گانه "جان ویک"، قسمت جدیدی از مجموعه سینمایی "ماتریکس" به کارگردانی واچوفسکی‌ها ساخته خواهد شد.

حدود ۲۰ سال از انتشار اولین قسمت ماتریکس می‌گذرد؛ فیلمی که بازیگرانی مثل کیانور ریوز و لارنس فیشبرن در آن به ایفای نقش پرداخته بودند.

حالا کارگردان‌های این فیلم قصد دارند چهارمین قسمت از این فیلم سینمایی را بسازند. پیش از این قرار بود نسخه‌ای فرعی از این فیلم ساخته شود؛ اکنون مشخص شده نسخه فرعی در کار نبوده و فیلم جدید دنباله سه قسمت قبلی خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این خبر توسط چاد استاهلسکی تایید شده؛ چرا که در گذشته با کیانو ریوز و واچوفکسی‌ها در فیلم سینمایی ماتریکس همکاری داشته است و رابطه نزدیکی با آن‌ها دارد؛ او در پاسخ به این سوال که دقیقا چه کسی کارگردان خواهد بود اعلام کرد هنوز اطلاعات دقیقی نیست، اما واچوفسکی‌ها قطعاً در این فیلم حضور دارند. او همچنین عنوان کرد که در صورت درخواست این دو کارگردان حاضر است، هر کاری که از دستش بر می‌آید برای کمک به آن‌ها انجام دهد و در این پروژه با آن‌ها همکاری کند.

گفتنی است سه گانه "ماتریکس" در گیشه‌ بسیار موفق بوده و به عنوان یک فیلم پرفروش شناخته می شود. اولین قسمت این فرانشیز با بودجه شصت میلیون دلاری، بیش از ۴۶۰ میلیون دلار و قسمت دوم این فیلم نیز ۷۵۰ میلیون دلار فروش داشت. فیلم جدید چاد استاهلسکی به نام "جان ویک ۳؛ پارابلوم" در تاریخ ۱۷ مه (۲۷ اردیبهشت) اکران خواهد شد.

ماتریکس جان ویک کیانو ریوز واچوفسکی ها چاد استاهلسکی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین