کد خبر: 36289 A

"مرد عنکبوتی" جدید در چین زودتر از آمریکا اکران می‌شود. این در حالی است که فیلم پرفروش "انتقام‌جویان" هم برای اولین بار در چین اکران شد.

ایران آرت: فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» از روز ۲۸ ژوئن در چین روی پرده می‌رود، یعنی پنج روز زودتر از آمریکا. پرجمعیت‌ترین کشور جهان در سال ۲۰۱۷ بهترین بازار خارجی برای قسمت قبلی «مرد عنکبوتی» بود و ۱۱۶ میلیون دلار به جیب کمپانی سونی ریخت.

نکته جالب آن که دو سال پیش «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» دو ماه بعد از نمایش فیلم در سایر کشورها در چین روی پرده رفت و حالا چینی‌ها قصد دارند پیشدستی کنند.

به گزارش آی سینما، «دور از خانه» یک هفته پیش از آن که چین توقف غیررسمی اکران فیلم‌های خارجی در تابستان را آغاز کند، روی پرده خواهد رفت. این اقدام برای حمایت از تولیدات سینمایی بومی در چین انجام می‌شود.

در قسمت جدید «مرد عنکبوتی» تام هالند در نقش پیتر پارکر برای تعطیلات به اروپا می‌رود ولی با نیک فیوری (ساموئل ال جکسون) برخورد می‌کند که قصد دارد چند حمله از سوی هیولاها به قاره سبز را خنثی کند.

جان واتس «مرد عنکبوتی: دور از خانه» را بر اساس فیلمنامه‌ای از کریس مک‌کنا و اریک سامرز کارگردانی کرده است. نقش منفی اصلی این فیلم را جیک جیلنهال بازی کرده و ماریسا تومی، جان فاورو و جیکوب باتالون دیگر بازیگران فیلم هستند.

 

مرد عنکبوتی مرد عنکبوتی: دور از خانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین