کد خبر: 36328 A

کریس همسورث از تلاش خود برای حفظ ظاهر عجیبش در "انتقام‌جویان:پایان بازی" می‌گوید.

ایران آرت: یکی از بزرگترین رازهای "انتقام‌جویان: آخر بازی" (Avengers: Endgame) معرفی "ثور" معتاد به الکل و چاق با بازی "کریس همسورث" بود. این شخصیت در فضای مجازی "ثور چاق" لقب داده شد، اما این شوخی همه‌ را به خنده نیاورد و "کریستفر مارکوس" و "استیون مک‌فیلی" نویسندگان‌ "آخر بازی" به تمسخر بیماری چاقی و استفاده ابزاری از آن به عنوان سوژه‌ی کمدی در فیلم متهم شدند.

با این حال، "کریس همسورث" به تازگی در مصاحبه با ورایتی فاش کرده است که ثور در فیلمنامه قرار بود دوباره ظاهر عضلانی خود را به دست آورد، اما او اصرار می‌کند که "ثور چاق" در تمام طول فیلم حفظ شود. به گزارش سی نما، همسورث می‌گوید: "آن نسخه از ثور را خیلی دوست داشتم. با تمامی حالات دیگر شخصیت متفاوت بود و زندگی خودش را داشت."

هرچند ظاهر فربه ثور جنبه‌ی طنز داشت اما نویسندگان از این انتخاب دفاع کرده و می‌گویند وزن ثور مسئله‌ای نیست که او را نگران کند. داستان ثور در "آخر بازی" در مورد ناامید نشدن و ادامه دادن است چاقی در آنجا مطرح نیست. مارکوس می‌گوید: "ما مشکل ثور را در پایان فیلم مرتفع می‌کنیم، و آن مشکل چاقی نیست. متوجه هستم که برخی ممکن است از جنبه‌ی طنز آن دلخور شده باشند اما مشکلی که ما می‌خواستیم با آن مواجه شود شرایطی روحی بود که مادرش به آن اشاره می‌کند. به نظر من او در پایان فیلم ثوری ایده‌آل می‌شود درحالی که همچنان کمی اضافه وزن دارد.

chris-hemsworth-was-totally-on-board-with-lsquo-fat-thor-rsquo-in-lsquo-endgame-rsquo-800-1557394002

تصمیم همسورث در مورد چاق ماندن ثور این امکان را فراهم می‌کند که دو بخش شخصیتش از هم جدا باقی بمانند. فیلم ممکن بود با انتقادات شدیدتری مواجه شود اگر رشد ثور به عضلانی بودن او ارتباط پیدا می‌کرد. همسورث می‌گوید فیلم می‌توانست در مورد شاد زیستن صرف نظر از شرایط بدنی حرفی برای گفتن داشته باشد اگر ثور در تمام طول فیلم ظاهر چاق خود را حفظ می‌کرد.

همسورث در خصوص این تغییرات می‌گوید: "از نظر فیزیکی باید سه ساعت تمام را صرف گریم می‌کردم. از طرف دیگر اعضای مصنوعی بزرگ سیلیکونی که وزنش به ۹۰ پوند می‌رسید به ویژه برای صحنه‌ای که لباس نپوشیده بودم وجود داشتند. طاقت‌فرسا بود."

همسورث در ادامه می‌گوید: "مردم می‌آمدند و مرا مثل یک خرس بزرگ نوازش می‌کردند و به شکمم دست می‌کشیدند گویی باردار بودم و یا سعی می‌کردند مثل بابا نوئل روی پایم بنشینند. توجه زیادی به من می‌شد. احساس می‌کردم پیر شده‌ام، یک پدربزرگ پیر که بچه‌ها دورش حلقه می‌زنند. اما به ستوه می‌آیی وقتی مردم دائماً به شکل شما دست بکشند."

این بازیگر استرالیایی به رد پیشنهاد بازگشت به "پیشتازان فضا" (Star Trek) هم اشاره می‌کند. همسورث برای بازی در قسمت چهارم فیلم که دنباله‌ای برای "فراتر از پیشتازان فضا" (Star Trek Beyond) در سال ۲۰۱۶ است با استودیوی پارامونت مذاکره می‌کند تا دوباره در نقش "جورج" پدر "کاپیتان کرک" ظاهر شود. در آگوست سال ۲۰۱۸ گزارش شد که پول مانع اصلی بسته نشدن قرارداد است، اما همسورث به ورایتی می‌گوید که در واقع فیلمنامه موجب جدایی او از این فیلم پرخرج شده است.

همسورث در مورد فیلمنامه می‌گوید: "احساس می‌کردم دلیل قانع کننده‌ای برای بازگشت به آن دنیا وجود ندارد. نمی‌خواستم نسبت به نقشی که قرار بود بازی کنم بی‌احساس باشم."

از همسورث به زودی فیلم "مرادان سیاهپوش: بین‌المللی" (Men in Black: International) در تاریخ ۱۴ ژوئن روی پرده می‌رود.

 

انتقام جویان: آخر بازی کریس همسورث انتقام جویان: پایان بازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین