کد خبر: 36417 A

ماهرشالا علی در پروژه بعدی خود، با فیلم «انفرادی» به سینما باز خواهد گشت.

ایران آرت: ماهر شالا علی برنده دو جایزه اسکار، به عنوان تهیه کننده اجرایی در یک درام سینمایی به نام «انفرادی» حضور خواهد داشت و گفته می‌شود در این فیلم به ایفای نقش نیز می‌پردازد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کمپانی فاکس حقوق این فیلم که مربوط به خاطرات آلبرت وودفکس در مورد ۴۳ سالی که وی در زندان لوئیزیانا در آنگولا گذارنده، خریداری کرده است. عنوان کامل این کتاب خاطرات «انفرادی: چهار دهه در زندان افرادی، داستان تغییر و امید من» می‌باشد. این پروژه درحالی که هنوز نویسنده و کارگردانی برای آن معرفی نشده مراحل اولیه ساخت را طی می‌کند.

وودفاکس و هرمان والاس در سال ۱۹۷۲ متهم به کشتن افسر محاربه زندان شدند و در سال ۱۹۷۴ نیز به زندان محکوم شدند. در سال ۱۹۹۰ درخواست تجدید نظر برای حکم وی تنظیم شد که در نهایت محکومیت وودفاکس در سال ۲۰۱۴ لغو شد و او در سال ۲۰۱۶ نیز از زندان آزاد شد.

وودفاکس، والاس در طول زمالنی که در آنگولا به سر می‌بردند برای اصلاح زندان در گروه پلنگ سیاه به عضویت در آمده بودند. والاس در سال ۲۰۱۳ به دلیل مبتلا شدن به سرطان جدی از زندان آزاد شد و سه روز بعد از آزادی نیز جان خود را از دست داد.

جیمی پاتریکوف که تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد در فیلم سینمایی «مکانی میان کاج ها» با ماهرشالا علی همکاری کرده است. ماهرشالا در سال ۲۰۱۶ برای بازی در فیلم «مهتاب» جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را دریافت کرد و به اخیرا نیز در اسکار ۲۰۱۹ با فیلم «کتاب سبز» توانست دوباره از آکادمی اسکار این جایزه را دریافت کند.

 

هالیوود اسکار ماهرشالا علی انفرادی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین