کد خبر: 36427 A

میسی ویلیامز در پاسخ به انتقادها درباره پایان‌بندی "بازی تاج و تخت" می‌گوید: سریال به خاطر فیلمنامۀ خوب و نویسندگیِ قوی‌اش، خیلی فوق‌العاده بوده است.

ایران آرت: مِیسی ویلیامز، بازیگر نقش آریا استارک این‌بار یک قدم جلوتر رفته است و اخیراً در مصاحبه‌ای گفته است که فیلمنامه‌های دیگرِ مطرح شده، در مقایسه با فیلمنامۀ فصل پایانی "مزخرف" هستند.

مِیسی ویلیامز در مصاحبه با مجله اس.اف.ایکس گفته است که فیلمنامه‌های دیگری که خوانده است در مقایسه با فیلمنامۀ اصلی، بسیار ضعیف هستند.

"من فیلمنامه‌های دیگر را خواندم و پیش خودم گفتم که این‌ها مزخرف هستند. داستان‌های آنها هیچ پیچیدگی ندارند و بعضی وقت‌ها شما بعد از خواندنِ 30 صفحۀ طولانی با خودتان میگویید که هنوز هیچ پیچ و تابی در این داستان نیست.

واقعاً سخت است که از اتفاقی شگفت زده بشوید. من فکر می‌کنم سریال این کار را به بهترین نحو انجام داد."

به گزارش خبرآنلاین، مِیسی ادامه داده است که سریال به خاطر فیلمنامۀ خوب و نویسندگیِ قوی‌اش، خیلی فوق‌العاده بوده است.

"شما نمی‌توانید به این خوبی بنویسید مگر اینکه نویسنده ماهری باشید. چون در غیر این صورت فیلمنامه به نوعی مهمل و بی معنی می‌شود و شما فقط سعی می‌کنید یک داستان عجیب و تکان دهنده بنویسید صرفاً به خاطر اینکه عجیب و تکان دهنده باشد، به جای اینکه داستانی بنویسید که منطقی، باورکردنی و قابل قبول باشد"

 

بازی تاج و تخت میسی ویلیامز آریا استارک
نظرات خوانندگان
  • ه
    پاسخ

    الان که این نظرو میدم یک سال از دیدن سریال گذشته ولی به دلایلی این موضوع رو دیدم
    خانم ویلیامز حق داری بگی برای تو بد نشد چون هر چی حرکت خفن به شخصیت تو خورد چی بهتر از این تو فصل اخر بهترین سریال دنیا همه کارش تو باشی وقتی بقیه شخصیتا یکی یکی به فنا میرن
    ولی بازیت عشقه خدایی بهترین تو بازیگری

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین