کد خبر: 36541 A

جو روسو کارگردان فیلم سینمایی "انتقام جویان:پایان بازی" اعتراف کرد که برای یکی از سکانس‌های فیلمش گریه کرده است.

ایران آرت: کریس ایوانز بازیگر شخصیت استیو راجرز، مدت‌ها پیش مدعی شده بود وقتی فیلم "انتقام جویان؛ پایان بازی" را دیده است، شش دفعه گریه کرده  که البته بعد از این ادعا به اغراق بیش از حد در این موضوع متهم شده بود.

جو روسو به همراه برادرش آنتونی که این فیلم را کارگردانی کرده است، نقش سیاه لشکر و دخترش آوا روسو نیز نقش لیلا بارتون، دختر شخصیت کلینت بارتون (شاهین چشم) را در این فیلم بازی کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در ابتدای فیلم "پایان بازی" شاهد هستیم که شخصیت شاهین چشم که به خانواده‌اش علاقه بسیاری دارد به دلیل اتفاقاتی که در قسمت قبلی فیلم افتاد؛ خانواده اش به طور ناگهانی ناپدید می‌شوند.

جو روسو در مورد این صحنه و احساسش به آن گفت: من چهار بچه دارم و بسیار غمگین است که فیلم را با این صحنه شروع کنیم و یکی از معدود صحنه‌هایی شد که در هنگام تماشای آن به گریه افتادم چرا که به خانواده خودم فکر کردم و سپس به این فکر کردم برای من به عنوان پدر چه اتفاقی خواهد افتاد؛ مطمئنا شما از درون تخریب خواهید شد.

مطمئنا از مراحل نوشتن فیلمنامه تا فیلمبرداری و تدوین فیلم، جو روسو بیش از صد بار صحنه‌های این فیلم را دیده است و وقتی او می‌گوید که هنوز وقتی ابتدای فیلم را می‌بیند اشک می‌ریزد، قدرت صحنه و تصویر سازی فیلم را نشان می‌دهد.

قسمت ابتدایی این فیلم تنها قسمت تراژدی ماجرا نبود و بیشتر هواداران مارول، صحنه مرگ شخصیت عنکبوت سیاه و همچنین مرد آهنی با بازی رابرت جونیور را غم انگیز‌ترین بخش‌های این فیلم می‌دانند.

 

جو روسو کریس اوانز انتقام جویان: پایان بازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین