کد خبر: 36922 A

حراج آثار هنرهای تجسمی "خانه خوبان" در حمایت از آسیب دیدگان سیل با اجرای بهرام رادان روز جمعه ۳۱ خردادماه برگزار می‌شود.

ایران آرت: نمایشگاه فروش آثار اساتید و پیشکسوتان هنرهای تجسمی با عنوان "خانه خوبان" توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه تصویر شهر، سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور، خانه سینما و قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل زدگان روز جمعه ۲۴ خردادماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران و مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان در گالری پردیس سینمایی ملت افتتاح شد که مراسم حراج این آثار روز جمعه ۳۱ خردادماه با اجرای بهرام رادان در همین مکان برگزار می شود.

در این نمایشگاه ۱۲۷ اثر از ۸۴ هنرمند برجسته از جمله کامبیز درمبخش، فخر‌الدین فخرالدینی، حسین محجوبی، یدالله کابلی خوانساری، کوروش شیشه‌گران، طاهر شیخ‌الحکمایی، جواد بختیاری، عین‌الدین صادق‌زاده، معصومه مظفری و... به نمایش گذاشته شده که قرار است بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد فروش آثار خود را به آسیب دیدگان سیل اهدا کنند.

محسن سلیمانی دبیر رویداد "خانه خوبان" درباره شیوه قیمت‌گذاری آثار پیش‌تر به فارس گفته است: از هنرمندان خواسته بودیم قیمت پیشنهادی خود را ارائه کنند، سپس از برخی کارشناسان نظیر غلامرضا نامی هم برای قیمت‌گذاری مشورت گرفتیم و در نهایت، آثار بین ۲ تا ۹۰ میلیون تومان قمت‌گذاری شدند.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا ۳۱ خردادماه به گالری پردیس ملت به نشانی؛ خیابان ولی عصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.

 

بهرام رادان خانه خوبان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین