کد خبر: 37417 A

کیلی کوئوکو بازیگر سریال "تئوری بیگ بنگ" در سریال درام "مهماندار هواپیما" بازی می‌کند.

ایران آرت: «کیلی کوئوکو»‌ ستاره‌ی سریال کمدی «تئوری بیگ بنگ» (The Big Bang Theory) همکاری خود با استودیوی برادران وارنر را ادامه می‌دهد و در سریال درام تریلری برای سرویس استریمینگ «وارنرمیدیا» تحت عنوان «مهماندار هواپیما» (The Flight Attendant) بازی می‌کند و تهیه‌کنندگی‌اش را هم در کنار «گرگ برلانتی» برعهده می‌گیرد.

سیتکام «تئوری بیگ بنگ» شبکه‌ی CBS به تازگی با فصل دوازدهم به پایان رسیده است. کوئوکو با این سریال جدید و انیمیشن «هارلی کوئین» شبکه‌ی دی‌سی یونیورس و چندین پروژه‌ی دیگری که در حال توسعه‌اند، انتخاب کرد که در وارنر بماند و با «پیتر راث»، «سوزان راونر» و «برت پال» سران استودیو همکاری خود را ادامه دهد.

به گزارش سی نما، کوئوکو استودیوی «یس، نورمن پروداکشن» را در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد و قراردادی را برادران وارنر به امضاء رساند. اولین پروژه‌ی این قرارداد «مهماندار هواپیما» است که توسط «استیو یوکی» (Supernatural) از رمانی به قلم «کریس بوهجالیان» اقتباس می‌شود. فیلمبرداری سریال از پاییز آینده آغاز می‌شود.

علاوه بر این سریال استودیوی کوئوکو سریال انیمیشن «هارلی کوئین» را هم برای سرویس دیجیتال دی‌سی یونیورس به تولید می‌رساند و کوئوکو در نقش شخصیت اصلی این سریال اکشن کمدی بزرگسالانه و نیم ساعته صداپیشگی می‌کند.

استودیوی «یس، نورمن» که نامش از سگ کوئوکو الهام گرفته شده، تریلر روانشناسانه‌ی «دختر بیمار» (Sick Girl) را هم بر اساس رمانی نوشته‌ی «ریچل هارگروو» می‌سازد. کوئوکو جدا از سریال‌های کمدی «بیگ بنگ» و «۸ قانون ساده» (8 Simple Rules) شبکه‌ی ABC، در سریال‌ درام (Charmed) سابقه‌ی بازی دارد.

 

هالیوود تئوری بیگ بنگ کیلی کوکو کیلی کوئوکو مهماندار هواپیما
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین