کد خبر: 37720 A

نخستین ساخته سینمایی رضا گوران با بازی سارا بهرامی و باران کوثری از اوایل ماه آینده روی پرده سینماها می‌آید.

ایران آرت: رضا گوران کارگردان فیلم سینمایی "سرکوب" درباره زمان اکران این فیلم گفت: فکر می‌کنم این فیلم سینمایی بین تاریخ‌های ۳ تا ۵ مردادماه به سرگروهی سینما آستارا به نمایش دربیاید، این را هم باید عنوان کنم که "سرکوب" از همان ابتدا یعنی مرحله نگارش فیلمنامه تا حالا که در شرف اکران است، روزهای سختی را سپری کرده است چراکه ما تلاش داشتیم که موضوع فیلم به خوبی دیده شود ضمن اینکه ما ایده و سوژه‌ای را تصویر کرده‌ایم که پیش از این در سینمای ما دیده نشده به طوری که برخلاف جرح و تعدیل‌هایی که شده، بسیار جسورانه و شجاعانه به آن موضوع پرداخته شده است و سعی می‌کند کار خود را انجام دهد. در واقع "سرکوب" به مساله‌ای می‌پردازد که ممکن است ما و اطرافیانمان هر روز درگیرش باشیم؛ قصه ای که بارها و بارها در زندگی تجربه شده است.

وی در گفتگو با مهر عنوان کرد: ما دوست داشتیم "سرکوب" را در فستیوال‌های بین المللی شرکت دهیم اما محدودیت‌هایی وجود دارد و ما تعهداتی به سرمایه گذار فیلم داریم بنابراین فیلم باید روی پرده برود با این وجود به نظرم "سرکوب" در زمان خوبی اکران می‌شود.

گوران اظهار کرد: "سرکوب" یک فیلم اجتماعی است که بدون تعارف، صریح و بی پرده شخصیت پردازی کرده و به قصه پرداخته به همین دلیل فشارهای زیادی را تحمل کرده است البته من در سینما تجربه اکران را ندارم و تنها می‌توانم امیدوار باشم که مردادماه فصل خوبی برای اکران این فیلم باشد.

این کارگردان توضیح داد: آرام آرام در تدارک نگارش فیلمنامه دومم هستم و احتمالاً یک تئاتر هم به صحنه ببرم ولی از مردم می‌خواهم که فیلم را در هفته اول ببینند و امیدوارم به این خواسته ام پاسخ داده شود، دلیل این خواسته‌ام هم تنها فروش نیست.

فیلم سینمایی "سرکوب" با بازی باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا، پردیس احمدیه و رویا افشار، تهیه‌کنندگی حبیب اسماعیلی و سرمایه‌گذاری محمدصادق رنجکشان ساخته شده است. رنجکشان پیشتر در دو فیلم موفق "متری شیش و نیم" و "سرخ‌پوست" و نمایش پرتماشاگر "بینوایان" نیز سرمایه‌گذاری کرده بود. 

باران کوثری سارا بهرامی رضا گوران فیلم سرکوب محمدصادق رنجکشان سرکوب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین