کد خبر: 37757 A

فرش قرمز معرفی فیلم "شیرشاه" با حضور بیانسه و یارا شهیدی بازیگر ایرانی‌تبار هالیوود برگزار شد.

ایران آرت: لایو اکشن‌های بازسازی شده‌ی "دامبو" و "علاءالدین" امسال روی پرده رفته، اما به نظر می‌رسد که "شیر شاه" (The Lion King) بهترین عنوان اکشن بازسازی شده‌ی دیزنی باشد. اولین واکنش‌های منتشر شده از اقتباس "جان فاورو" از انیمیشن کلاسیک سال ۱۹۹۴ با آغاز اکران جهانی فیلم در تاریخ ۹ جولای به شبکه‌های مجازی راه یافت. منتقدین فیلم را یک "شاهکار بصری" خوانده‌اند و معتقدند که تاریخ سینما چنین جلوه‌های ویژه‌ای به خود ندیده است. فاورو با "کتاب جنگل" هم برنده‌ی اسکار بهترین جلوه‌های ویژه شده بود.

"آدام. بی. واری" منتقد بازفید می‌نویسد: "من تا به حال چنین جلوه‌های ویژه‌ای ندیده بودم و فکر می‌کنم این [تکنولوژی] سینما را برای همیشه تغییر دهد."

5

یارا شهیدی یکی از چهره‌های فرش قرمز "شیرشاه"

فاورو برای صداپیشگی شخصیت‌های این فیلم "دونالد گلاور"، "بیانسه"، "سث روگن"، "چیوتل اجیوفور"، "بیلی آیکنر"، "جان الیور"، و بسیاری دیگر را فراخوانده. "جیمز ارل جونز" نیز که در انیمیشن اصلی در نقش "موسافا" صداپیشگی کرده بود برای این نقش بازگشته است.

به گزارش سی نما، "دونالد گلاور" سه شنبه با حضور در شوی "جیمی کیمل" فاش کرد که پسرش به خاطر پدرش برای دیدن "شیر شاه" هیجان‌زده نیست. گلاور که با ظاهر شیر در برنامه حضور پیدا کرده بود گفت هیجان‌زدگی پسرش برای "شیر شاه"‌ به علت حضور بیانسه است.

فیلم "علاءالدین" دیزنی تاکنون بیش از ۹۲۰ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخته و همچنان پس از هفت هفته یکی از پرفروش‌ترین عناوین آمریکا است. "شیر شاه" در تاریخ ۱۹ جولای در آمریکا اکران می‌شود.


3

1

6

4

2

 

بیانسه یارا شهیدی شیرشاه دونالد گلاور فیلم شیرشاه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین