کد خبر: 37800 A

جولیا رابرتز زمانی به خاطر قد بلند و دهان بزرگش مورد تمسخر قرار می‌گرفت اما حالا به او لقب زنی متفاوت با خنده‌های جادویی داده‌اند.

ایران آرت: جولیا رابرتز یک ستاره بلند قامت هالیوودی و یکی از سرشناس‌ترین زنان بازیگر در جهان است. ستاره‌ای که استایل و ظاهری متفاوت دارد و برخی معتقدند شخصیتی خاص دارد.

به گزارش انتخاب، جولیا رابرتز را می توان یکی از بازیگرانی دانست که مسیری سخت را برای شهرت پیموده. سال‌ها پیش نیکول کیدمن گفته بود به خاطر قدبلندش در بسیاری از نقش ها پذیرفته نمی شده و به نظر می‌رسد جولیای بلندقامت علاوه بر این مشکل با مشکل دهان بزرگ خود نیز رو به رو بوده است.

روزی نبود که در دوران کودکی جولیا همکلاسی‌ها و حتی دوستانش او را به خاطر ظاهرش دست نیندازند و به او صفت های زشتی مثل "اسب" ندهند. اما جولیای پرتلاش تصمیم گرفت دامپزشک شود بعد از طی شدن دوران کودکی و در سنین نوجوانی تصمیمش عوض شد و به روزنامه‌نگاری فکر کرد و سرانجام تصمیم گرفت بازیگر شود.

اما ورود او به برخی کمپانی‌های فیلمسازی بی شباهت به تمسخر دوستانش نبود و تعدادی از تهیه کنندگان نوع خنده او را مسخره می کردند. اما او کوتاه نیامد و علیرغم تمسخرها موفق شد سر از سریال‌های تلویزیونی و سپس فیلمها درآورد.

1

جولیا به مرور زمان اعتماد به نفس خود را بازیافت و متوجه شد برخلاف نظر برخی افراد لبخندی زیبا دارد. بالاخره او مزد بازی های خوب خود را با جایزه اسکار گرفت اما خودش صادقانه اعتراف می کند به خاطر رفتارهای اطرافیان تا حد زیادی نسبت به دیگران بدبین است.

دایره دوستان جولیا بسیار محدود است و بیشتر وقت خود را با دوقلوهایش می‌گذراند. با این وجود او دوستان هالیوودی صمیمی مثل جرج کلونی و برد پیت را دارد که بیش از 2 دهه است با یکدیگر دوست هستند.

030119-roberts-suit-lead

هالیوود اسکار جولیا رابرتز بازیگر زن خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین