کد خبر: 37827 A

پیمان معادی خبر بازی‌اش در نقش قاتل عنکبوتی را تکذیب کرد.

ایران آرت: در حالی که برخی رسانه‌ها از حضور پیمان معادی در یک فیلم جنایی و بازی او در نقش سعید حنایی (قاتل عنکبوتی) خبر داده بودند، پیمان معادی این خبر را تکذیب کرد و گفت در این نقش ظاهر نمی‌شود.

به گزارش ایران‌آرت، پیمان معادی در واکنش به شایعات روزهای اخیر در صفحه اینستاگرامش نوشت: "چند وقتیه که نمیدونم چرا یه خبر بى اساس و کذب مبنى بر قصد من براى بازى در نقش قاتل عنکبوتى در فضاهاى مجازى منتشر میشه. دوست داشتم رسما اعلام کنم که اصلا چنین چیزی نیست و من به هیچ وجه قصد بازى در چنین نقشى رو ندارم. در ضمن براى هر کدام از همکاران محترم خودم که احیانا قرار است این فیلم را بسازند یا اسامى درجه یکى که در همین فضاهاى مجازى خوانده ام که قرار است این نقش را بازى کنند از صمیم قلب ارزوى موفقیت میکنم..."

پیمان معادی در حال حاضر این پست را از صفحه اینستاگرامش پاک کرده است. او در پایین متن پستش از هشتگ #پست_موقت استفاده کرده بود. 

معادی خبر حضورش در نقش قاتل عنکبوتی را در حالی تکذیب کرد که هفته گذشته اعلام شد محسن تنابنده قرار است در این نقش ظاهر شود.

محسن تنابنده در فیلمی به کارگردان ابراهیم ایرج‌زاد نقش سعید حنایی را ایفا خواهد کرد. حنایی یکی از قاتلان زنجیره‌ای ایران بود که در شهر مشهد به انجام قتل زنان می‌پرداخت. او در فروردین 1381 به جرم قتل 16 زن اعدام شد. 

 

پیمان معادی محسن تنابنده قاتل عنکبوتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین