کد خبر: 38377 A

سازنده سریال "ویچر" می‌گوید آنها بیش از ۲۰۰ بازیگر را برای نقش گرالت بررسی کرده‌اند و در نهایت به هنری کویل بازیگر "مرد پولادین" رسیده‌اند.

ایران آرت: شبکه نت‌فلیکس برای ساختن سریال "ویچر" (The Witcher) به بهترین شکل ممکن تمام تلاش خود را انجام داد و تاکنون از تصاویر عکس‌های منتشر شده می‌توان گفت که همه چیز عالی است. ساختن این سریال برای تیم سازنده آسان نبوده زیرا این سریال از روی رمان و بازی بسیار مشهوری اقتباس شده و طرفداران بسیاری دارد. در غرفه "ویچر" در کامیک کان سن دیگو بازیگران و عوامل سریال درباره تجربه خود هنگام ساخت این سریال صحبت کردند. "لورن هیسریچ" سازنده این سریال گفت که آن‌ها ۲۰۷ بازیگر را برای نقش "گرالت" بررسی کردند تا در نهایت به "هنری کویل" رضایت دادند.

کویل در کامیک کان از عشق خود به بازی‌های کامپیوتری صحبت کرده بود: "من یک گیمر هستم و این بازی و "وارکرفت" را ساعت‌ها بازی کرده‌ام. اما چیزی درباره "گرالت" بود که همیشه مرا به خود جذب می‌کرد. او شبیه دیگر قهرمانان نیست، او شبیه یک انسان واقعی است که گاهی اشتباه می‌کند اما در عین حال یک قهرمان واقعی است."

به گزارش سی نما، داستان "ویچر" درباره "گرالت ریویایی" یک شکارچی هیولای تنهاست که تلاش می‌کند که جایگاه خود در دنیا را کشف کند اما سرنوشت برای او چیز دیگری را رقم زده و او باید تلاش خود را برای حل کردن مشکلاتش بکند.

سریال "ویچر" از روی داستان رمان ساخته خواهد شد. شبکه نتفلیکس هنوز تاریخ پخش دقیقی برای انتشار سریال منتشر نکرده است اما انتظار می‌رود که سریال "ویچر" تا پایان سال ۲۰۱۹ منتشر شود.

4

نتفلیکس هنری کویل سریال ویچر ویچر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین