کد خبر: 38400 A

سحر قریشی گفت: یک زمانی هوادار مهناز افشار بودم اما الان او از حضور من در سینما می‌ترسد!

ایران آرت: سحر قریشی این روزها بار دیگر سلطان حاشیه است. او یک ماه پیش با پوشش متفاوتش در اکران فیلم "ایکس لارج" خبرساز شد و بعد خبری که در مورد اولین تجربه کارگردانی‌اش اعلام شد واکنش‌های مختلفی را به همراه داشت و حالا نیز در یک مصاحبه بسیار تند و تیز به مهناز افشار حمله کرده است. 

قریشی که پیشتر از نیکی کریمی نیز به تندی انتقاد کرده بود، در گفت‌وگو با یکی از برنامه‌های اینترنتی درباره مهناز افشار گفت: "واقعا دلم می‌سوزد که برای پنهان کردن اشتباهات خودمان و خانواده‌های‌مان سوار موج صحبت‌های یک آدم می‌شویم، ایشان آمدند روی موج لطف و محبت مردم به نفع خودش سوار شده است، با تخریب من یک‌سری اتفاقات نسبت به این خانم فراموش شد. من می‌گویم چه انقلاب درونی بالاتر از اینکه یک زن هویت خود را زیر ریش، گریم و ... پنهان کند و زیبایی بدنش را که در آینده تبدیل به یک مادر خواهد شد، مخفی کند، سپس در استادیوم حاضر شود و فیلم بگیرد و زیر پستش من را تگ کند، بگوید منقلب نشدیم."

او ادامه داد: "من روزی در خانه‌ام می‌نشستم و فیلم ایشان و بازیگران آن نسل را می‌دیدم و کیف می‌کردم و دوست داشتم از نزدیک ببینم‌شان اما الان از حضور من در سینما می‌ترسند. چرا سنت بالا رفته و دیگر شبیه هیچکس نیستی این همه به در و دیورار چنگ می‌زنی؟"

مهناز افشار زمانی که سحر قریشی از منقلب شدنش به دلیل حضور در کنار مردم در استادیوم گفته بود، در یک توییت اعلام کرد: "نمی‌شه خیلی راحت حق نیمی از جامعه را انکار کرد، چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می‌گیره "منقلب" میشه! ورود به ورزشگاه‌ها حق زنان است. والسلام."

 

نیکی کریمی مهناز افشار سحر قریشی
نظرات خوانندگان
 • سما
  پاسخ

  حق با سحر هست

 • جان
  پاسخ

  مهناز افشار که خیلی ماه است. این حرفا واسه چیه. هر کسی جای خودش است

 • حافظ
  پاسخ

  مهناز اسمش رو خودشه

 • آرش
  پاسخ

  تو بهتره به فکر خودت باشی و از زور حسادت به دیگران که بخاطر عملکردشان محبوب مردم هستند کاری نداشته باشی

 • خودم
  پاسخ

  سحرجان لطفا بسه دیگه

 • امیر
  پاسخ

  حق با سحره مهناز پاشو از گلیمش بلند تر کرده بود.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین