کد خبر: 38464 A

به احتمال فراوان قسمت جدید فیلم "ونوم" را اندی سرکیس کارگردانی خواهد کرد.

ایران آرت: به دنبال گزارش بکارگیری اندی سرکیس برای کارگردانی "ونوم 2"، تام هاردی تصویری از این کارگردان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که احتمالا خبر از تایید حضور او در این فیلم است.

سرکیس برای جلوه‌های ویژه و تصویر محرک فیلم‌هایی همچون "موگلی" شناخته شده و استودیو The Imaginarium را تاسیس کرده که او را کارگردان ایده‌آلی برای فیلمی با شخصیت اصلی CGI کرده است. 

فیلم "ونوم" سال گذشته به کارگردانی روبن فلیچر اکران شد و در کمال تعجب فیلم موفقی در باکس‌‌آفیس بود، هرچند نمرات پایینی دریافت کرد. هاردی در نقش ادی بروک، روزنامه‌نگاری که بخاطر تحقیق روی کمپانی بیو مهندسی اخراج شد، و بعدا میزبان موجود خارجی به اسم ونوم شد، که دوست دارد سر انسان‌ها را بخورد، بازی کرد. کلی مارسل برای نوشتن فیلم‌نامه سری دوم بازگشت.

به گزارش سینماگیمفا، هاردی تصویری منتشر کرد که تصویر سرکیس با ایموجی آتش و خال (ایموجی بیشتر پست‌هایش خال است) بود و سپس آن را حذف کرد و این حذف پست به معنی لو دادن خبری است که به زودی اعلام خواهد شد و سرکیس در حال مذاکره است و این نشان‌گر اشتیاق این بازیگر برای کار کردن با سرکیس است.

60h9oFZfU10Z

طبق گزارش قبلی، سونی پیکچرز می‌خواهد فیلم‌برداری این پروژه را ماه نوامبر شروع کند و به دنبال کارگردان و سپس بازیگران است تا پیش تولید را آغاز کند. گرچه سرکیس تنها دو فیلم "موگلی" و رومانس شرح زندگی Breathe را ساخته، اما در بخش جلوه‌های ویژه تجربه دارد و نیروی خلاق فرنچایز ارباب حلقه‌ها و The Planet of the Apes بوده است. او جز بازی در فیلم Avengers: Age of Ultron، مشاور نقش هالک نیز بوده است.

از آنجایی‌که CGI ونوم بخاطر قدیمی و بی‌محتوا بودنش مورد انتقاد واقع شد و حالا سونی می‌خواهد دنباله پر باری بسازد.

با توجه به آغاز فیلم‌برداری ظرف چند ماه آینده، انتظار می‌رود کارگردان زودتر مشخص گردد. دو کارگردان دیگری که با استودیو مذاکره کرده‌اند، تراویس نایت و روپرت وایت هستند.

 

تام هاردی اندی سرکیس ونوم ۲
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین