کد خبر: 38534 A

امین حیایی در سریال "آقازاده" نقشی را بازی می‌کند که چالشی جدید برای دوران امروز بازیگری او به حساب می‌آید.

ایران آرت: امین حیایی پیش از این در نخستین سریال شبکه نمایش خانگی یعنی "قلب یخی" با ایفای نقشی که مرموزترین و چندوجهی‌ترین شخصیت این سریال به حساب می‌آمد با عنقا کار کرده بود و حالا برای ایفای نقشی پر فراز و نشیب که چالشی جدید برای دوران امروز بازیگری او به حساب می‌آید به کار تازه عنقا پیوسته است تا در این مجموعه نیز توانمندی خود را محک بزند.

این بازیگر بعد از دومین و البته آخرین تجربه اش در شبکه نمایش خانگی، ایفای نقش در دیگر آثار این رسانه را علی رغم پیشنهادات مختلف نپذیرفت و ترجیح داد سومین تجربه اش همکاری دوباره‌ای با حامد عنقا باشد، البته او در چند ماه گذشته با حضور به عنوان داور در مسابقه "عصر جدید" بر محبوبیت خود افزوده و به کانون توجهات برگشته است.

حیایی که با درخش در فیلم "شعله ور" ساخته حمید نعمت الله و دریافت دیپلم افتخار بهترین بازیگر جشنواره فجر، دوران جدیدی از بازیگری خود را آغاز کرد، نقش پرفراز و نشیبی را در "آقازاده" تجربه می‌کند.

بازیگر جدید "آقازاده" تاکنون ۶ نامزدی برای آثار مختلف و ۵ جایزه از جمله یک سیمرغ و یک دیپلم افتخار از جشنواره فجر، سه تندیس جشن حافظ و یک دیپلم افتخار از جشن منتقدین را به ثبت رسانده است و علاوه بر سابقه همکاری با عنقا، با بهرنگ توفیقی کارگردان "آقازاده" نیز در سریال "آمین" همکاری کرده بود.

پیش از این از حضور یک بازیگر ناشناخته به عنوان نقش اصلی زن این سریال و احتمال حضور کیوانچ سوپراستار ترک در این سریال خبر رسیده و همچنین اعلام شده بود مهدی سلطانی و امین تارخ نقش پدر‌های قصه را که مقابل یکدیگر قرار دارند ایفا می‌کنند.

 

امین حیایی شبکه نمایش خانگی حامد عنقا سریال آقازاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین