کد خبر: 38645 A

علی نصیریان از قول شفاهی خود برای حضور در فیلم جدید داریوش مهرجویی با نام "لامینور" خبر داد.

ایران آرت: چندی پیش در خبر‌ها آمده بود که قرار است بعد از 40 سال 2 غول سینمای ایران با یکدیگر همکاری داشته باشند. بسیاری معتقد بودند این اتفاق رخ نخواهد داد و موضوع در حد یک شایعه است. اما واقعیت این است که علی نصیریان و داریوش مهرجویی در "لامینور" همکاری می‌کنند.

هرچند نصیریان و مهرجویی در روزهای اخیر سکوت را به عنوان بهترین گزینه در واکنش به این خبر انتخاب کرده بودند، ولی روز گذشته علی نصیریان درباره حضور خو و چگونگی شرایط "لامینور" توضیح داد.

این بازیگر در واکنش به اخبار مربوط به همکاری با داریوش مهرجویی در فیلم "لامینور" به اعتمادآنلاین گفت: "ببینید، این پروژه در مراحل اولیه خود قرار دارد؛ یعنی دوستان در حال کار روی سناریو هستند. تا به این لحظه و طبق صحبت‌هایی که انجام شده، قرار است "لامینور" ساخته شود. اما خب، می‌توانم بگویم این پروژه به مراحل جدی خود نرسیده است."

نصیریان ادامه داد: "به‌شخصه تمایل دارم این همکاری و حضور در این فیلم شکل بگیرد؛ یعنی به صورت شفاهی به دوستان قول داده‌ام که در این پروژه حضور داشته باشم، اما قراردادی بسته نشده و همه چیز در حال آماده‌سازی است. آقای مهرجویی و دوستان دیگر در حال کار هستند تا بتوانیم در زمان مناسب برای آماده‌سازی بیشتر با هم توافق‌های لازم را انجام دهیم. اما هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. همکاری با مهرجویی می‌تواند مثبت باشد. امیدوارم همه چیز به خیر باشد."

 

داریوش مهرجویی علی نصیریان لامینور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین