کد خبر: 38677 A

تریلر فصل دوم سریال "تایتان‌ها" با حضور بروس وین و دث استروک منتشر شد.

ایران آرت: تریلر فصل دوم سریال «تایتان‌ها» (Titans) منتشر شد و یکی از جالب‌ترین نکات آن حضور یک ابر سگ در آن است. «سوپربوی» با بازی «جاشوا اورپین»، «دث استروک» با بازی «اسای مورالس» و «بروس وین» با بازی «ایان گلن» در این تریلر دیده می‌شود.

داستان فصل دوم همچنان نامعلوم است اما مشخص شدهکه تعداد بسیار زیادی ابرقهرمان در این فصل حضور خواهند داشت. این در حالی است که تریلر منتشر شده نیز بیشتر از داستان بر روی شخصیت‌ها و ابرقهرمان‌های بسیار حاضر در این فصل تمرکز دارد. از جمله دیگر ابرقهرمانان حاضر در تریلر می‌توان به «آکوالد»، پسر «اسلید ویلسون» «جریکو» و «رویجر» اشاره کرد.

به گزارش سی نما، در فصل اول «تایتان‌ها»، شخصیت «دیک گریسون» با بازی «برنتون توایتز» و شخصیت «بیست بوی» با بازی «رایان پاتر» و «استار فایر» با بازی «آنا دیوپ» به هم پیوستند تا از دختر ابرقدرت با بازی «تیگن کرافت» در برابر پدر شیطان صفتش محافظت کنند و در این راه با شخصیت‌هایی مثل «واندر گرل» با بازی «کانر لسلی»، «هاوک» با بازی «آلن ریچسون» و «داو» با بازی «مینکا کلی» رو به رو شدند.

طرفداران در فصل اول بی صبرانه منتظر همکاری ابرقهرمانان بودند اما این مسئله هرگز اتفاق نیفتاد اما به نظر می‌رسد انتظار به پایان رسیده باشد و همان‌طور که در تریلر دیده می‌شود ابرقهرمانان آماده مبارزه باشند. «دیک» در تریلر می‌گوید: «این یک دوره جدید برای تایتان‌ها است. هیچ زیر دستی در تایتان‌ها وجود ندارد. ما همه همکار و برابریم و هوای همدیگر را داریم.»

سریال «تایتان‌ها» روز جمعه ششم سپتامبر به دنیای دی‌سی باز خواهد گشت.

 

سریال سریال پربیننده تایتان ها بروس وین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین