کد خبر: 38749 A

علیرغم مذاکراتی که مهران مدیری و رضا عطاران با تلویزیون برای همکاری داشتند، این دو چهره اکنون از تلویزوین کوچ کرده‌اند.

ایران آرت: غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک و قائم‌مقام سابق مرکز سیمافیلم، امروز در برنامه "سلام صبح بخیر" گفت: مذاکراتی درباره ساخت نسخه سینمایی "پایتخت" شده است؛ اما مجوز باید از سمت سازمان صداوسیما باشد. فعلا ساخت آن وضعیت مشخص نیست. 

سریال "۸۷ متر" امسال پخش می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، الماسی در بخش دیگر صحبت هایش درباره وضعیت پخش سریال کیانوش عیاری گفت: شبکه یک سریال‌های "مروارید‌های خلیج فارس"، "محکومین۲" و "۸۷ متر" کیانوش عیاری و "ترور خاموش" به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری را در دستور کار دارد. "ترور خاموش" بعد از "بوی باران" پخش می‌شود و امیدواریم سریال عیاری اواخر سال روی آنتن برود.

مدیر سابق فیلم و سریال شبکه سه سیما گفت:در حال حاضر ۸۳ سریال نمایشی داریم که از این میان آن‌ها دو کار الف ویژه از سریال "سلمان" داوود میرباقری تا سریال "موسی" شورجه وجود دارد که در پیش تولید هستند.

مذاکره با مدیری، عطاران و فتحی برای ساخت سریال تلویزیونی

الماسی درباره مذاکره با برخی کارگردانان برای ساخت سریال در تلویزیون هم گفت: با مهران مدیری برای ساخت پروژه در تلویزیون مذاکره شده بود؛ با رضا عطاران و حسن فتحی هم، اما فعلا درگیر شبکه نمایش خانگی شده اند. ما سعی می‌کنیم از آن‌ها استفاده کنیم. در کل مجموعه دوستانی که از تلویزیون به سینما کوچ کرده اند اگر در چارچوب و قواعد مالی اعتباری و محتوایی فعالیت کنند مانعی برایشان وجود ندارد. 

 

تلویزیون مهران مدیری رضا عطاران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین