کد خبر: 38913 A

امیلیا کلارک در "آخرین کریسمس" نقش زنی به نام کیت را ایفا می‌کند که تصمیمات اشتباه زیادی اتخاذ می‌کند.

ایران آرت: نیمی از فصل تابستان را سپری کرده‌ایم اما با انتشار اولین تریلر فیلم "آخرین کریسمس" (Last Christmas) به کارگردانی "پل فیگ" از حالا باید از تعطیلات سال نو بگوییم. یکی از جذابیت‌های این فیلم رومنس حضور "امیلیا کلارک" ستاره‌ی "بازی تاج‌وتخت" است که چند ماه قبل با سه اژدهای خود وداع کرد.

فیگ که فیلم‌هایی چون "جاسوس" (Spy) و "شکارچیان روح" (Ghostbusters) را در کارنامه دارد با کمدی‌های رمانتیک بیگانه نیست. او در سال ۲۰۱۱ فیلم "ساقدوش‌ها" را با بازی "ملیسا مک‌کارتی" و "کریستن ویگ" ساخت و ضمن تصاحب جوایز متعدد از "راتن تومیتوز" امتیاز ۹۰ درصد گرفت.

نام فیلم برگرفته از ترانه‌ای به همین نام از گروه WHAM! و "جورج مایکل" فقید است. "اما تامپسون" که در فیلم نقش‌آفرینی می‌کند، وقتی سال‌ها قبل نگارش فیلمنامه‌ی آن را آغاز کرد، از حمایت مایکل برخوردار شد. کارگردان فیلم از این مسئله آگاهی داشته و به "اینترتینمنت ویکلی" می‌گوید: "غم بزرگ این است که [جورج مایکل] اکنون در بین ما نیست تا سهمی در این پروژه داشته باشد. اما می‌دانست که این فیلم ساخته خواهد شد و این مرا سر ذوق می‌آورد. احساس می‌کنیم که او اینجا در کنار ماست."

مایکل در روز کریسمس سال ۲۰۱۶ از دنیا رفت اما خوشحال می‌شد اگر می‌دانست که داستان فیلم در شهر زادگاهش لندن و در مکان‌هایی مانند خیابان ریجنت و کاونت گاردن با تزئینات ویژه‌ی کریسمس روی می‌دهد.

last-christmas-1-2000

به گزارش سی نما، علاوه بر کلارک و تامپسون، "هنری گلدینگ" ستاره‌ی "آسیایی‌های خرپول" و "یک لطف ساده" اثر دیگر فیگ در نقش معشوق شخصیت کلارک بازی می‌کند. "شو پرکینز" دیگر بازیگر بریتانیایی نیز از جمله بازیگران این فیلم خواهد بود.

کلاک نقش زنی به نام کیت را ایفا می‌کند که تصمیمات اشتباه زیادی اتخاذ می‌کند. اما در یک فروشگاه بزرگ وقتی لباس الف‌های بابا نوئل را به تن کرده با تام آشنا می‌شود و زندگی‌اش به مسیر تازه‌ای هدایت می‌شود.

"آخرین کریسمس" ۸ نوامبر (۱۸ آبانماه ۱۳۹۸) در آمریکا اکران می‌شود.

 

امیلیا کلارک آخرین کریسمس هنری گلدینگ پل فیگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین