کد خبر: 38999 A

ملاقات کارگردان "ثور" با رایان گاسلینگ این احتمال را به وجود آورده که ستاره‌ی "لا لا لند" به فیلم‌های مارول اضافه شود.

ایران آرت: "تایکا وایتیتی" کارگردان نیوزلندی پس از تولید چند اثر کالت-کلاسیک و یک دنباله‌ی موفق در "دنیای سینمایی مارول"، بسیاری از هواداران می‌خواهند بدانند گام بعدی در فیلمسازی چیست؟ او امسال فیلم "جوجو خرگوش" را روی پرده دارد و پس از پروژه‌ی جدید "زننده‌ی گل بعدی برنده است" (Next Goal Wins) سرانجام به سراغ فیلمبرداری "ثور: عشق و آذرخش" (Thor: Love and Thunder) می‌رود که فیلمی جسورانه در "دنیای سینمایی مارول" خواهد بود.

با توجه به مشغله‌ی نویسنده و کارگردان قسمت چهارم "ثور"، ملاقات او با بازیگران در اوقات فراغتش می‌تواند قابل توجه باشد. بنابراین وقتی تصاویر ملاقات وایتیتی با "رایان گاسلینگ" به فضای مجازی برسد، گمانه‌زنی در مورد پیوستن این بازیگر به فیلم‌های بعدی استودیوی مارول آغاز می‌شود.

به گزارش سی نما، تاکنون بازیگران بزرگی از جمله "میشل فایفر"، "جیک جیلنهال"، "جف گلدبلوم"، "انجلینا جولی" و بسیاری دیگر به "دنیای سینمایی مارول" اضافه شده‌اند. اگرچه گاسلینگ تمایل چندانی به بازی در پروژه‌های بلاک‌باستر نشان نداده و بسیاری معتقدند که تصور بازی او در آثار ابرقهرمانی دشوار است، اما این مسئله در مورد جیلنهال که سرانجام نقش "میستریو" در "مرد عنکبوتی: دور از خانه"‌ را پذیرفت نیز صدق می‌کرد.

این احتمال هم وجود دارد که ملاقات وایتیتی و گاسلین برای فیلم کم‌هزینه‌ی "زننده‌ی گل بعدی" باشد. تاکنون اطلاعاتی از این پروژه منتشر نشده اما فیلم بعدی در تقویم کارگردان خواهد بود. بنابراین تعجبی ندارد اگر اعلام شود که قرارداد گاسلینگ برای بازی در آن فیلم بوده و نه "ثور ۴".

با این حال، گاسلینگ برای ایفای نقش یک شخصیت شرور مثل "گور" (Gorr) یا "گاد بوچر" (God Butcher) در قسمت چهارم "ثور" مناسب به نظر می‌رسد. "کوین فایگی" مدیر استودیوی مارول ماه گذشته فاش کرده بود که در این فیلم مخاطبین شاهد بازگشت "ناتالی پورتمن" به عنوان "ثور زن" خواهند بود.

"ثور: عشق و آذرخش" در تاریخ ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود.

 

رایان گاسلینگ تایکا وایتیتی ثور: عشق و آذرخش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین