کد خبر: 39002 A

شبکه "اشاره" برای ارتباط با مخاطب خود با استفاده از زبان اشاره و همچنین زیرنویس فارسی برنامه‌های تامینی و تولیدی خود را در کنداکتور شبکه قرار داده است.

ایران آرت : شبکه "اشاره" با توجه به نیاز ناشنوایان و کم‌شنوایان چند صباحی است که بر روی اینترنت قرار گرفته است. این شبکه برای ارتباط با مخاطب خود با استفاده از زبان اشاره و همچنین زیرنویس فارسی برنامه‌های تامینی و تولیدی خود را در کنداکتور شبکه قرار داده است.

شبکه "اشاره" هم اکنون نزدیک به پنج ساعت برنامه بر روی آنتن دارد و مسئولین آن در نظر دارند با تولیدات جدید با موضوعات ورزش، کودک و نوجوان ساعت پخش را تا شهریورماه به شش ساعت و تا پایان سال به هشت ساعت برسانند. هم اکنون سریال‌های ایرانی پخش شده از شبکه‌های تلویزیونی با زیرنویس و زبان اشاره در کنداکتور شبکه دیده ‌می‌شود.

سریال‌های انتخابی نیز با توجه به نیاز مخاطب، اقبال عمومی و مناسبت‌های خاص پخش می‌شود.

مستندهای جذاب روز هم‌چون "سیاره آبی" ، "زندگی"و ... که در فضای مجازی و شبکه‌های تلویزیونی با اقبال زیادی روبرو بوده است در کنداکتور مشاهده ‌می‌شود. مستندهایی با موضوع ناشنوایان و یا مسائل آنان نیز از تولیدات خود شبکه در دسترس علاقه‌مندان است.

دست‌اندرکاران این شبکه می‌دانند باید به مخاطبان خاص توجه بیشتری داشته باشند و برنامه‌ها را به گونه‌ای انتخاب کنند که دیدن برنامه‌های تلویزیونی و سینمایی در راس کنداکتور قرار بگیرد تا مخاطبان از فضای سینمایی روز عقب نمانند.

جای خالی برنامه‌های "گفت‌وگو محور" با موضوعات ناشنوایان و کم شنوایان مشکلات و نیازهای آن‌ها مهم‌ترین فضای خالی کنداکتور شبکه است و باید دیدمسئولین شبکه به وعده‌های خود در تولید این نوع برنامه‌ها تا فصل پاییز عمل می‌کنند یا نه؟

 

 

شبکه اشاره تلویزیون آیو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین