کد خبر: 39139 A

دمی لواتو که سال گذشته بر اثر مصرف بیش از اندازه مواد اوردوز کرد و تا نزدیکی مرگ پیش رفت، به فیلم کمدی "یوروویژن" پیوست.

ایران آرت: دمی لواتو» به فیلم کمدی «یوروویژن» (Eurovision) نتفلیکس پیوست. «ویل فرل» که یکی از نویسندگان این فیلم است خبر حضور لواتو را روز سه شنبه با پستی در اینستاگرام منتشر کرد. او در این پست عکسی از کیک خانگی منتشر کرد و زیر آن نوشت که سال آینده لواتو را می‌توان در کنار گیشه «یوروویژن» مشاهده کرد. «اندرو استیل» دیگر نویسنده این فیلم است.

فرل همچنین در این فیلم به عنوان بازیگر حضور دارد. از دیگر بازیگران حاضر نیز می‌توان به «ریچل مک‌آدامز» و «پیرس برازنان» اشاره کرد. این فیلم دومین حضور لواتو در فیلم لایو اکشن پس از فیلم «کمپ راک: آهنگ آخر» (Camp Rock 2: The Final Jam) در سال ۲۰۱۰ است.

به گزارش ۳۰نما، فیلم «یوروویژن» ماجرای دو موزیسین ایسلندی، «لارس اریکسانگ» با بازی فرل و «سیگریت اریکسدوتیر» با بازی مک‌آدامز را دنبال می‌کند که شانس حضور در مسابقه یوروویژن بزرگ‌ترین مسابقه موسیقی دنیا را پیدا می‌کنند. برازنان نیز در نقش پدر فرل و به عنوان خوش هیکل‌ترین مرد ایسلند حاضر خواهد شد.

کارگردان این فیلم «دیوید دابکین» و تهیه‌کنندگان آن فرل، «جسیکا البام» و «کریس هنچی» هستند. «آدام مک‌کی» نیز تهیه‌کنندگی اجرایی فیلم را بر عهده دارد. «دن استیونز» نیز در نقش «الکساندر لموتو» یک شرکت کننده روسی در مسابقه موسیقی یوروویژن حضور دارد.

 

خواننده خواننده زن دمی لواتو یوروویژن فیلم یوروویژن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین