کد خبر: 39238 A

کیت هرینگتون و ریچارد مدن که در سریال "بازی تاج و تخت" نقش دو برادر از خانواده استارک‌ها را بازی می‌کردند، در فیلم پرستاره "جاودانان" همبازی شدند.

ایران آرت: به صورت رسمی تأیید شد که هرینگتون سال آینده در فیلم "جاودانان" (The Eternals) مارول نقش "دین ویتمن" را ایفا می‌کند. هواداران این شخصیت را به نام "شوالیه‌ی سیاه" (Black Knight) می‌شناسند.

دیگر بازیگران فیلم "جاودانان" شامل "کمیل نانجیانی"، "انجلینا جولی"، "سلما هایک"، "ریچارد مدن" دیگر بازیگر "بازی تاج‌وتخت"، "ما دونگ-سئوک"، و "برایان تایری هنری" ستاره‌ی سریال "آتلانتا" می‌شود.

به گزارش ۳۰نما، پروژه‌های آینده‌ی استودیوی مارول شامل "بیوه‌ی سیاه" در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰، "فالکن و سرباز زمستان" در پاییز ۲۰۲۰، "جاودانان" در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰، "شنگ چی و افسانه‌ی ده حلقه" در ۱۲ فوریه ۲۰۲۱، سریال "وانداویژن" در بهار سال ۲۰۲۱، "لوکی" در بهار همان سال، "دکتر استرنج در دنیاهای موازی جنون" در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱، سریال انیمیشن "چه می‌شد اگر…؟" در تابستان ۲۰۲۱، "شاهین‌چشم" در پاییز ۲۰۲۱ و "ثور: عشق و آذرخش" در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ می‌شوند. تاریخ انتشار سریال‌های "شی-هالک"، "شوالیه‌ی ماه"، و "خانم مارول" از دیزنی+ همچنان نامشخص است.

دیزنی فیلم "جاودانان" به کارگردانی "کلوئی زائو" را در تاریخ ۶ نوامبر اکران می‌کند.

 

آنجلینا جولی کیت هرینگتون بازی تاج و تخت ریچارد مدن جاودانان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین