کد خبر: 39316 A

سریال "بوم و بانو" با بازی مسعود رایگان، بهنام تشکر و فریبا متخصص و با حضور ساغر قناعت ساخته می‌شود.

ایران آرت: سریال "بوم و بانو" به کارگردانی سعید سلطانی نویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب آخرین روز‌های پیش تولید را پشت سر می‌گذارد.

پس از مهدی احمدی، بازیگرانی چون مسعود رایگان، بهنام تشکر، فریبا متخصص و ساغر قناعت حضورشان در سریال "بوم و بانو" قطعی شده است.

مسعود رایگان در این سریال ایفاگر نقش تیمسار افشار و بهنام تشکر نیز نقش سرهنگ سپنتا را برعهده دارد.

اما ساغر قناعت که پیش از این با فیلم‌های سینمایی "مالاریا" ساخته پرویز شهبازی و "جشن دلتنگی" به کارگردانی پوریا آذربایجانی در قامت بازیگر شناخته شده بود با بازی در سریال "بوم و بانو" اولین حضور تلویزیونی خود را تجربه می‌کند. فریبا متخصص نیز در این پروژه نقش ماهرخ همسر تیمسار افشار را برعهده دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، گروه "بوم و بانو" این‌روز‌ها مرحله پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد، تاکنون چند بازیگر اصلی این سریال انتخاب شدند و گروه سازنده مشغول تکمیل گروه بازیگران این مجموعه است، این سریال که بیش از سه ماه از پیش تولید آن می‌گذرد در شهریورماه کلید می‌خورد و تصویربرداری آن در بیش از ۱۵۰ لوکیشن اصلی و فرعی انجام خواهد شد.

"بوم و بانو" به قلم شعله شریعتی و اعظم بهروز عاشقانه‌ای در هزار توی تاریخ است که در ۳۵ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

قصه این سریال در دوره پهلوی اول روایت می‌شود و بزنگاهی است از تلاقی عشق، سیاست و مذهب.

پس از سریال "ستایش"، "بوم و بانو" دومین مجموعه‌ای است که سعید سلطانی به عنوان کارگردان و آرمان زرین‌کوب در جایگاه تهیه‌کننده با یکدیگر همکاری می‌کنند تا آن را برای پخش از تلویزیون تولید کنند.

در خلاصه داستان "بوم و بانو" آمده است:

در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می‌شود و شورشان به یغما می‌رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می‌رود، اما در واپسین لحظات، چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد...

 

مسعود رایگان بهنام تشکر فریبا متخصص بوم و بانو ساغر قناعت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین