کد خبر: 39527 A

کرستن دانست علیرغم اینکه چندی پیش در بلوار مشاهیر هالیوود صاحب ستاره شد، اعلام کرد هرگز در هالیوود به رسمیت شناخته نشده است.

ایران آرت: کرستن دانست گفته هالیوود او را نادیده گرفته است و او "هرگز در صنعت فیلم‌سازی به رسمیت شناخته نشده است".

این بازیگر که در دوره فعالیت سینمایی‌اش بیش از ۶۰ بار برای دریافت جایزه نامزد شده است، گفت: "من هرگز برای چیزی نامزد نشده ام. شاید  دوبار برای جایزه "گُلدن گلوب"  وقتی بچه بودم و یک بار برای فیلم فارگو".

به گزارش ایندیپندنت، دانست در برنامه "عمیق با لَری فلیک" در رادیو "سیریوس اکس ام" گفت: "شاید فکر می‌کنند من دخترک فیلم برینگ ایت آن (Bring It On) هستم".

او افزود: "بسیاری از کارهای من بعدها محبوب می‌شود. یادتان می‌آید وقتی فیلم "ماری آنتوانت" اکران شد؟ همه شما از آن انتقاد کردید. حالا همه شما عاشقش هستید.  فیلم "بمیر خوشگله" (Drop Dead Gorgeous) یادتان می‌آید؟ به آن فیلم حمله شد، اماحالا همه شما عاشقش هستید".

دانست گفت: "گاهی فکر می‌کنم: چه کرده ام؟ من آدمی‌هستم که راه خودم را می‌روم. شاید به اندازه کافی بر اساس بازی هالیوود کار نمی‌کنم".

دانست برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ برای بازی در فیلم "مصاحبه با خون‌آشام"  و بار دیگر در سال ۲۰۱۵ برای فیلم "فارگو" نامزد دریافت جایزه  گلدن گلوب و برای دومی همچنین نامزد جایزه "امی" شد. دانست در سال ۲۰۱۱ جایزه بهترین بازیگر زن را در فستیوال کن به خاطر بازی در فیلم "مالیخولیا" دریافت کرد.

دانست در حال حاضر در سریال "درباره خدا شدن در مرکز فلوریدا"  که از شبکه "شو تایم" پخش می‌شود، بازی می‌کند.

 

هالیوود بازیگر زن خانم بازیگر کرستن دانست
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین