کد خبر: 39644 A

عوامل فیلم "متری شیش و نیم" در مراسم فوتوکال و فرش قرمز جشنواره ونیز سوژه عکاسان شدند.

ایران آرت: نخستین نمایش رسمی فیلم سینمایی "متری شیش و نیم" در بخش افق‌های جشنواره ونیز با استقبال گسترده و چند دقیقه تشویق پیاپی تماشاگران همراه شد.

"متری شیش و نیم" ساخته سعید روستایی که تنها نماینده سینمای ایران در هفتاد و ششمین جشنواره ونیز است، روز گذشته با حضور کارگردان جوان، بازیگران و مدیر فیلمبرداری در بخش افق‌ها روی پرده رفت. روستایی همراه با پیمان معادی، نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی، هومن بهمنش و محمد اطبایی (پخش‌کننده فیلم) مقابل دوربین عکاسان حاضر در لیدو قرار گرفتند.

دومین تجربه کارگردانی روستایی پس از "ابد و یک روز" شامگاه دوشنبه دو نمایش در ونیز داشت و جز نمایش رسمی روز سه‌شنبه، روز چهارشنبه هم بار دیگر اکران می‌شود. محمدزاده که دو سال پیش با "بدون تاریخ، بدون امضا" بهترین بازیگر مرد بخش افق‌ها شد، چهره آشنای تماشاگران ونیز است.

پس از پایان کار عکاسان، گروه تولید "متری شیش و نیم" با لباس رسمی روی فرش قرمز لیدو رفتند و وارد سالن ۱۵۰۰ نفری دارسنا شدند. برخی رسانه‌ها از سه دقیقه تشویق ایستاده تماشاگران بعد از نمایش فیلم خبر داده‌اند؛ اتفاقی که البته در جشنواره‌های بزرگ و معتبر دنیا مرسوم است.

در ادامه تصاویری از مراسم فوتوکال و فرش قرمز فیلم "متری شیش و نیم" با حضور عوامل این فیلم و آلبرتو بارابارا، دبیر جشنواره فیلم ونیز را مشاهده خواهید کرد.

فرهاد اصلانی

متری شیش و نیم

هومن بهمنش

پیمان معادی

متری شیش و نیم

پیمان معادی

سعید روستایی

متری شیش و نیم

متری شیش و نیم

متری شیش و نیم

متری شیش و نیم

فرهاد اصلانی

نوید محمدزاده

سعید روستایی

جشنواره فیلم ونیز پیمان معادی نوید محمدزاده فرهاد اصلانی سعید روستایی هومن بهمنش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین