کد خبر: 39670 A

پیتر کاپالدی و پیتر دیویدسون به جمع بازیگران فیلم "جوخه انتحار" اضافه شدند.

ایران آرت: پیتر کاپالدی بازیگر سریال "دکتر هو"، به فیلم جدید جیمز گان با عنوان "جوخه انتحار" اضافه شد. پیتر دیویدسون نیز در حال مذاکره برای پیوستن به این فیلم است.

کاپالدینی، طی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ در سریال "دکتر هو" درخشیده بود. او در سال ۱۹۹۵ برای یک انیمیشن جایزه اسکار دریافت کرد. او همچنین سابقه کارگردانی ۹ قسمت از یک سریال را نیز دارد. دیویدسون هم در سال ۲۰۱۴ به برنامه "شنبه شب" ملحق شده بود. او اخیراً در یک فیلم سینمایی برای کمپانی یونیورسال درخشیده و در نویسندگی آن نیز مشارکت داشته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در این فیلم مارگو رابی، جوئل کینامن، جیل کورتنی، ویولا دیویس نقش‌های گذشته خود را ایفا می‌کنند و ادریس البا، جان سیا، و دنیلا ملچیور هم بازیگران جدید هستند.  جیمز گان این فیلم را که دنباله نسخه ۲۰۱۶ آن است، بر اساس شخصیت‌ ضد قهرمان‌های دنیای دی سی خواهد ساخت.

گان با سابقه کارگردانی فیلم "نگهبانان کهکشان"، فیلمنامه این پروژه را نوشته است؛ داستان آن به این قرار است که فوق تبهکار‌های شهر توسط دولت استخدام می‌شوند تا یک مأموریت سری انجام دهند.

اگرچه نسخه ابتدایی این فیلم از سوی منتقدان نظرات متوسطی را کسب کرد، اما در گیشه جهانی موفق بود و ۷۴۶ میلیون دلار فروش داشت. قسمت جدید این فیلم در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) اکران می‌شود.

مارگو رابی پیت دیویدسون دکتر هو جوخه انتحار پیتر کاپالدی ویولا دیویس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین