کد خبر: 39805 A

فیلم "گربه‌ها" اقتباسی از کتاب "گربه‌های اهل عمل" در فصل سرما اکران خواهد شد.

ایران آرت: فیلم موزیکال و عاشقانه "گربه‌ها" به کارگردانی تام هوپر کارگردان مطرح سینمای جهان اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را از ۲ دسامبر ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد.

تام هوپر کارگردان فیلم‌های "سخنرانی پادشاه" و "بینوایان" این فیلم را که اقتباسیست از کتاب "گربه‌های اهل عمل" نوشته تی اس الیوت، کارگردانی می‌کند.

هوپر در کنار کارگردانی، فیلمنامه فیلم را نیز به همراه لی هال نوشته است. تهیه فیلم را نیز هوپر به همراه تیم بیوان و اریک فلنر از کمپانی ورکینگ تایتل فیلمز و دبورا هیوارد برعهده دارند.

"گربه ها" را ورکینگ تایتل فیلمز در همکاری با مانیومنتال پیکچرز و ریلی یوزفول گروپز (متعلق به اندرو لوید وبر) تهیه می‌کنند. همچنین استیون اسپیلبرگ، اندرو لوید وبر و آنجلا موریسون در جایگاه مدیرتولید در این فیلم حضور دارند.

2256037_143

به گزارش میزان، جنیفر هادسون، تیلور سوئیفت، جیمز کوردن، ایان مک‌کلن، ادریس البا، جودی دنچ، ربل ویلسون و جیسون درولواز جمله بازیگرانی هستند که در گربه ها به ایفای نقش پرداخته اند. 

موزیکال "گربه ها" به آهنگسازی اندرو لوید وبر که از نظر زمانِ روی صحنه بودن یکی از طولانی‌ترین اجرا‌ها در تاریخ برادوی و وست اِند است، نخستین بار در سال ۱۹۸۱ در لندن روی صحنه رفت.

این تئاتر موزیکال که برنده جوایز اولیویه و اونینگ استاندارد بهترین موزیکال شده است، درسال ۱۹۸۳ توانست هفت جایزه تونی از جمله بهترین نمایش موزیکال را بدست آورد.

2256036_925

گربه ها جودی دنچ تیلور سوئیفت ادریس البا جنیفر هادسون جیمز کوردن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین