کد خبر: 39809 A

هند صبری، بازیگر اهل تونس در هفتاد و ششمین جشنواره فیلم ونیز تقدیر شد.

ایران آرت: مؤسسه روزنامه نگاران ایتالیایی، در حاشیه فعالیت‌های هفتاد و ششمین جشنواره بین المللی ونیز از بازیگر تونسی به نام «هند صبری» تقدیر کردند و جایزه Starlight Cinema Award را به او اهدا کردند. پیش از این آل پاچینو توانسته بود چنین جایزه‌ای را از مؤسسه دریافت کند.

این بازیگر تونسی که به تازگی به عنوان عضو انجمن داوران مسابقه فیلم اولی‌ها در جشنواره ونیز انتخاب شده، (مسابقه‌ای که امسال راه افتاده)، از کسب این جایزه ابراز خوشحالی و مسرّت کرد.

به گزارش تابناک باتو، صبری، در حساب اینستاگرامی خود مجموعه تصاویری را منتشر کرد و نوشت: امروز جایزه Starlight Cinema Award را از مؤسسه روزنامه نگاران ایتالیایی دریافت کردم.

20190910_151245

وی افزود: افتخار می‌کنم که نخستین هنرمند زن عرب هستم که این جایزه که از سال ۲۰۱۴ اهدای آن آغاز شده را دریافت می‌کنم، شماری از ستاره‌های بین المللی از جمله آل پاچینو این جایزه را دریافت کرده اند و این افتخار بزرگی برای من است.

تعدادی از سلبریتی‌های عربی هم کسب این جایزه را به هند صبری تبریک گفته و او را شایسته این جایزه توصیف کردند.

هند صبری، با نقش آفرینی در فیلم (الفیل الأزرق ۲: فیل آبی ۲) که در ماه آگوست پخش شد، موفقیت قابل توجهی را در کارنامه کاری خود رقم زد و مردم و منتقدان به یک اندازه فیلم را ستودند.

هند صبری متولد ۲۰ نوامبر ۱۹۷۹، هنرپیشه و وکیل اهل تونس است که در مصر زندگی می‌کند. مجله عربین بیزنس او را در لیست صد زن قدرمند سال ۲۰۱۳ قرار داده‌بود.

20190910_151302

جشنواره فیلم ونیز آل پاچينو هند صبری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین