کد خبر: 40143 A

در اولین اکران مردمی فیلم "شاه کش" موضوع حذف تصویر مهناز افشار از تبلیغات شهری فیلم و همینطور همکاری با حمید صفت مطرح شد.

ایران آرت: اولین اکران مردمی فیلم سینمایی "شاه کش" ساخته وحید امیرخانی در پردیس سینمایی کوروش و سینما آستارا با حضور سازندگان و بازیگران فیلم برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین، در این مراسم وحید امیرخانی، نویسنده و کارگردان فیلم با اشاره به سختی شرایط تولید این فیلم گفت: "علیرغم همه زحماتی که سازندگان فیلم کشیدند اما برخی اتفاقات خستگی را به تن ما و پخش کنندگان فیلم گذاشته است و آن محدودیت غیرمنطقی ما در تبلیغات برای فیلم است. مهناز افشار یکی از بازیگران اصلی فیلم است که کنار دیگر دوستان هنرپیشه برای این فیلم زحمت زیادی کشید اما متاسفانه امروز نه تنها در کنار ما حضور ندارد که حتی تصویر او هم نباید در کنار فیلم و مواد تبلیغاتی وجود داشته باشد."

او ادامه داد: "متاسفانه چند روز قبل از قطعی شدن زمان اکران اجازه استفاده از تصاویر ایشان را برای تبلیغات شهری و همچنین تیزرهای تلویزیونی به ما ندادند و مجبور به حذف و طراحی دوباره بیلبوردها و تیزرها شدیم. مطمئنم که بزودی همه مسایل راجع به ایشان حل می‌شود و ایشان باز می‌گردند و باز هم فیلم‌ و سریال و تئاتر بازی خواهند کرد. همانطور که قطعا حمید صفت نیز روزی مجوز خواهد گرفت و صدایش روی تیتراژها شنیده می‌شود. اما در این میان فقط فیلم‌ ماست که امروز اکران می‌شود و از عدم تبلیغات مناسب ضربه می‌خورد."

امیرخانی بیان کرد: "وقتی هنرمندی در فیلمی شرکت می‌کند قطعا سازندگان آن فیلم می‌خواهند در زمان اکران از محبوبیت آن هنرمند استفاده کنند و محروم کردن یک فیلم از تبلیغات نه تنها به آن فیلم بلکه به کلیت سینما ضربه می‌زند."

886494_103
تصویری از مهناز افشار در فیلم شاه‌کش- این بازیگر هم اکنون در آلمان به سر می‌برد

سپس هادی حجازی‌فر یکی از بازیگران فیلم نیز خطاب به مخاطبان گفت: "شاه‌کش" فیلم سختی بود و بخش مهمی از این سختی نیز فاصله‌ای است که بین ساخت آن تا اکران به وجود آمد و اگر فیلم را دیدید و دوست داشتید به دیگران بگویید زیرا بهترین تبلیغ شما هستید."

همچنین در این مراسم جشن تولد مجید صالحی نیز برگزار شد و او طی سخنانی گفت: "آرزو می‌کنم تا مردم ایران همیشه در سلامتی باشند و هرگز دچار مشکلات اقتصادی نباشند و فیلم‌های خوبی مانند "شاه‌کش" ساخته ‌شوند و بتوانند به خوبی اکران شوند."

حمید صفت نیز گفت: "من در فیلم‌ "شاه‌کش" بازی نکردم اما بعد از آنکه فیلم‌ را دیدم ترانه‌ای را برای آن ساختم، فیلم سختی بود و دوستان در تابستان، زمستان را بازسازی کردند."

 

مهناز افشار حمید صفت وحید امیرخانی فیلم شاه کش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین