کد خبر: 40163 A

درام فضایی برد پیت به نام "به سوی ستارگان" کار خود را با ۱.۵ میلیون دلار آغاز کرد و فیلم سینمایی "رمبو:آخرین خون" در ۲۹۰۰ سینما، ۱.۳ میلیون دلار فروش داشت.

ایران آرت: سه فیلم سینمایی "دانتون اَبی"، "به سوی ستارگان" و "رمبو: آخرین خون" فیلم‌های جدید گیشه هالیوود هستند که فروش خوبی را تجربه کردند. در این بین، فیلم "دانتون اَبی" صدرنشین گیشه پنجشنبه شد.

این فیلم تنها در یک روز ۲.۱ میلیون دلار در ۲۸۰۰ سینما فروش داشت. در این بین فیلم سینمایی درام فضایی برد پیت به نام "به سوی ستارگان" کار خود را با ۱.۵ میلیون دلار آغاز کرد و فیلم سینمایی "رمبو:آخرین خون" در ۲۹۰۰ سینما، ۱.۳ میلیون دلار فروش داشت. گفته می‌شود فیلم سینمایی جدید برد پیت در آخر هفته به فروش ۲۰ میلیون دلاری خواهد رسید. فیلم اکشن و هیجان انگیز سیلوستر استالونه نیز هفته اول خود را با ۱۸ میلیون دلار به پایان خواهد رساند. "دانتون اَبی" هم با ۳۰ میلیون صدر نشین گیشه هفتگی خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فروش پایان هفته فیلم سه هفته اکران شده "آن: بخش دوم" و فیلم "شیادان" نیز در حدود ۲۰ میلیون دلار برآورد شده است تا شاهد پر رقابت‌ترین گیشه سینما پس از چند هفته کسل کننده باشیم. کمپانی فاکس سازنده فیلم "به سوی ستارگان" در سال ۲۰۱۵ با فیلم سینمایی "مریخی" که ۶۳۰ میلیون دلار در گیشه فروش کرده بود، به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرد و در پی تکرار آن است.

"رمبو:آخرین خون" ۳۷ سال پس از انتشار اولین قسمت آن با عنوان "اولین خون" به سینما آمده است. این فیلم روی داستان رمبو با نقش آفرینی استالونه تمرکز دارد که با یک گروه تبهکار درگیر می‌شود. چهار فیلم منتشر شده از این مجموعه سینمایی، تا کنون ۷۲۸ میلیون دلار فروش داشتند.

اگرچه این هفته شاهد رقابت نزدیکی بین فیلم‌ها هستیم، اما بر اساس آمار منتشر شده گیشه سال ۲۰۱۹ به نسبت سال گذشته در مدت زمانی مشابه، حدود ۵.۹ درصد کاهش داشته است.

 

سیلوستر استالونه برد پیت دانتون ابی به سوی ستارگان رمبو: آخرین خون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین