کد خبر: 40471 A

راب کوهن و وکیلش به اتهامات مطرح شده مبنی بر اینکه او یک زن و همچنین دخترش را در نوجوانی آزار جنسی داده است واکنش نشان دادند.

ایران آرت: راب کوهن کارگردان "سریع و خشمگین" (Fast and The Furious) اتهامات جدید آزار جنسی مطرح شده علیه خود را رد کرد. این فیلمساز ۷۰ ساله‌ی آمریکایی به آزار جنسی زنی در حالت بی‌هوشی متهم شده است.

این زن که درخواست کرده نامش فاش نشود، ادعا می‌کند کوهن او را به قرار ملاقاتی دعوت کرده تا در مورد یک سریال تلویزیونی صحبت کنند اما سپس به صورت عریان به هوش می‌آید و کارگردان را در حال تجاوز جنسی می‌بیند. او می‌گوید پس از صرف شام با کوهن دچار سرگیجه شده و به همراه او به یک بار دیگر رفته و بعد از آن چیزی به یاد نمی‌آورد. وکیل کوهن این ادعا را رد کرده و می‌گوید چنین اتهاماتی توهین‌آمیز و کذب است.

به گزارش 30نما، "ولکری کوهن" فوریه گذشته با انتشار متنی در فیسبوک ادعا کرده بود که پدرش از بدن او برای لذات جنسی استفاده کرده است. او می‌گوید مادرش هم شاهد یکی از این آزارهای جنسی بوده و کوهن را متهم می‌کند که در سن ۱۳ سالگی او را "برای دیدن فاحشگان" بیرونبرده است. کوهن به این اتهامات هم واکنش نشان داده و آن را "مطلقاً خلاف واقع" دانسته بود.

کوهن می‌گوید: "این به شدت دردناک است. فرزند عزیزم مرا به غیرقابل‌تصورترین کارها متهم می‌کند. امیدوارم و دعا می‌کنم که یک روز، فرزندم به این درک برسد که هرچیزی که به او می‌گویند و سعی دارند به او بقبولانند، خلاف واقع و غیرقابل‌تصور است."

کوهن در بخش دیگری از بیانه‌ی خود می‌گوید: "من هرگز به کسی تجاوز جنسی نکرده‌ام. چند بار ازدواج کرده‌ام اما به این دلیل که عاشق شدم و هنوز به خانواده و ازدواج اعتقاد دارم. خدا را شاهد می‌گیرم که هرگز به هیچ یک از آنان آزاری نرسانده‌ام. ممکن است همسر فوق‌العاده‌ای نبوده باشم. مثل همه یک انسانم و اشتباهاتی مرتکب شده‌ام، اما هرگز حاضر نیستم به هیچ کدام از فرزندان خودم یا هر کودک دیگری آسیبی برسانم."

 

هالیوود آزار جنسی راب کوهن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین