کد خبر: 40778 A

یکی از سالن‌های نمایشی تئاتر برادوی ماه آینده برای اکران فیلم "مرد ایرلندی" برای یک مدت زمان مشخص به سالن سینما تغییر کاربری می‌دهد.

ایران آرت: اعتبار آثار مارتین اسکورسیزی به اندازه‌ای بالاست که تئاتر برادوی یکی از مهم‌ترین سالن‌های اجرای نمایش خود را برای اکران این فیلم تغییر کاربری می‌دهد.

نتفلیکس قصد دارد در تئاتر بلاسکو "مرد ایرلندی" را از اول نوامبر تا اول دسامبر(آبان‌ماه تا آذرماه) به نمایش بگذارد.

سالن نمایش تئاتر "بلاسکو" از زمان آخرین اجرای تئاتر "شبکه" خالی بوده و اجرایی در آن روی صحنه نرفته است. نمایش بعدی که قرار است در این سالن اجرا شود "دختری از سرزمین شمالی" نام دارد که در ماه مارس(اسفندماه) روی صحنه برادوی خواهد رفت.

به گزارش فارس، تهیه‌کنندگان مجموعه تئاتر برادوی برنامه‌ای خلاقانه برای استفاده بهینه از سالن‌های تئاتر در زمان‌هایی که خالی هستند و نمایشی در آن‌ها اجرا نمی‌شود به کار گرفته‌اند و در این زمان‌ها از کنسرت‌های موسیقی گرفته تا شوهای زنده در این سالن‌ها برگزار می‌شود. با این وجود تبدیل سالن بلاسکو با هزار صندلی به سالن سینما در تاریخ برادوی بی‌سابقه است.

تیم دولان، مورخ برادوی که صاحب شرکت گردشگری و بازدید از نزدیک تئاتر برادوی است می‌گوید تقریباً هر سالن تئاتر برادوی که هنوز سرپا است و نمایشی در آن اجرا نمی‌شود به سالن نمایش فیلم و استودیوی ضبط برنامه‌های صوتی تصویری تبدیل می‌شود.

فیلم گانگستری "مرد ایرلندی" با بازی "رابرت دنیرو"، "آل پاچینو" و "جو پَسکی" به کارگردانی "مارتین اسکورسیزی" با بودجه ۱۵۹ میلیون دلاری نت‌فلیکس ساخته شده است.

آل پاچینو مارتین اسکورسیزی رابرت دنیرو تئاتر برادوی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین