کد خبر: 40902 A

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت، باعث از بین رفتن رابطه صمیمی آقای بازیگر با فرزندانش شده است.

ایران آرت، به نظر می رسد جدایی برد پیت از همسرش آنجلینا جولی در روابط برد پیت و فرزندش بی تاثیر نبوده است. این روزها برد پیت و مادوکس فرزندش با یکدیگر چندان صمیمی نیستند و برد پیت از این مووضع بسیار نگران است.

در حالی که همسر سابق برد پیت ، آنجلینا جولی ، سعی کرده است تا روابط خود و فرزندانش پس از طلاق را تحکیم کند،  برد پیت  55 ساله از این که با فرزند دانشجوی خود صمیمی نیست بسیار ناراحت است.

به گزارش انتخاب، یک منبع  نزدیک به برد پیت در این خصوص می گوید:" از زمان جدایی جولی و پیت مادوکس با پیت بسیار سرسنگین شده است و  تلاشهای پیت برای آشتی با پسرش چندان موفقیت آمیز نبوده است." هم اکنون بزرگ ترین فرزند جولی و پیت که البته فرزند خوانده این دو نفر محسوب می شود  18 ساله است و  در کالجی در کره جنوبی تحصیل می کند .

از زمانی که جولی ، 44 ساله  و پیت در سال 2016 از یکدیگر جدا زندگی می کنند، مادوکس از برد پیت فاصله گرفته است. این در حالی است که برد پیت بسیار علاقه مند است با فرزندش صمیمی باشد. آنجلینا جولی علی غم مشغله بالا به خوبی موفق شده است که با فرزندانش صمیمی باشد اما برد پیت در این زمینه چندان موفق عمل نکرده است. این موضوع باعث شده که برد پیت در ارتباط با پسرش مادوکس احساس ناامیدی کند.

آنجلینا جولی برد پیت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین