کد خبر: 40938 A

امیر محمد زند، بازیگری که در فصل سوم سریال "ستایش" ایفای نقش می‌کند، درباره گریم جنجالی این سریال اظهار نظر کرد.

ایران آرت، امیر محمد زند که در فصل سوم سریال "ستایش" ایفای نقش کرده است، می‌گوید گریم شخصیت ستایش آن هم در سن ۴۳ سالگی اشتباه نیست و او به دلیل داستان سریال نیاز به طراوت بیشتری داشته است.

امیرمحمد زند درام موجود در این سریال را قوی و پیچیده خواند که به‌رغم دافعه‌های ابتدایی، باعث جذب مخاطب می‌شود. 

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: "هر چه قصه جلوتر می‌رود درام هم پیچیدگی‌های بیشتری پیدا می‌کند و معتقدم تا قسمت آخر هم این اتفاق خواهد افتاد. فصل سوم جزو کاراهایی بود که زمانی که پخش خود را شروع کرد خیلی دافعه ایجاد کرد و نسبت به خود قصه و گریم‌ها انتقاد شد اما در ادامه کار با قصه‌گویی که داشت که بزرگترین نکته‌ مثبت "ستایش" هم همین قصه‌گویی‌اش است، مخاطب را جذب کرد. چراکه مردم ما، مردم یکی بود و یکی نبود هستند. پدران و مادران نسل ما و همگی با قصه بزرگ شدیم."

زند درباره‌ نقش خود گفت: "نقشی که من بازی کردم درست است که به دلیل طولی کوتاه‌تر شده و البته بازی‌ها هنوز تمام نشده است و پایان کار مانده، اما به لحاظ عمقی و عرضی تاثیرگذار است. نقشی که من ابتدا نمی‌خواستم قبول کنم اما نویسنده و کارگردان پیشنهاد کردند که ادامه‌ی نقش را بازی کنم."

او درباره‌ حواشی مربوط به گریم کاراکتر ستایش نیز گفت: "اساسا راجع به هر اثر هنری وقتی حواشی سمت آن می‌رود، یعنی کار دیده می‌شود. در عین حال ممکن است در انتخاب برخی بازیگران اشتباهاتی شده باشد اما به لحاظ گریم ستایش آن هم در سن ۴۳ سالگی آنقدر اشتباه نشده است. ضمن اینکه ستایش قرار است در این برهه اتفاقاتی برایش بیفتد که برای آن اتفاقات نیاز بود که مقداری طراوت بیشتری داشته باشد."

این بازیگر تصریح کرد: "از طرفی علم گریم ما در ایران به حدی نرسیده که گریم‌های سنگین را طوری در صورت بازیگر انجام دهیم که پوست بازیگر نابود نشود. اینکه بازیگر شش، هفت ماه و یا یک سال باید گریم شود غیرقابل تحمل است و در گریم ایران از چسب و لاتکس استفاده می‌کنند و اگر قرار باشد بازیگری یک سال هر روز صورتش چسب بخورد امکان‌پذیر نیست. امکان تغییر بازیگر هم نبود چرا که انتقادهای زیادی این جابه‌جایی می‌شد. راجع به جابه‌جایی بازیگر نقش نازگل کلی هجمه وارد شد، چه برسد به اینکه بازیگر ستایش را تغییر می‌دادند."

ستایش امیر محمد زند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین