کد خبر: 41367 A

ستاره هالیوودی در گفتگو با نشریه سان از فرزندانش به خاطر حضور در روزهای سخت پس از طلاق تشکر کرد.

ایران آرت، آنجلینا جولی ستاره هالیوود از فرزندان خود به خاطر همراهی آنان در روزهای پس از جدایی از برد پیت تشکر کرد. آنجلینا جولی که پس از جدایی از همسرش روابط بسیار صمیمانه ای با فرزندان خود دارد تصمیم گرفته از آنان تشکر کند.

 آنجلینا جولی  از بچه ها بخاطر اینکه او را در سالهای دشوار پشتیبانی کردند و با حمایت عاطفی اجازه ندادند افسرده شود سپاسگذاری کرد.

به گزارش انتخاب، به نظر می رسد جدایی آنجلینا جولی از برد پیت باعث شده وی متحمل فشار سنگین عاطفی شود و روزهایی بسیار سخت را پشت سر بگذارد. موضوعی که اخیرا نیز شایعه شده که زمینه ساز کاهش وزن شدید او شده است، اما در این مسیر سخت پس از جدایی، فرزندان آنجلینا جولی نقشی موثر و مثبت در بازگشت وی به روزهای خوب بازی کرده اند.

در سوی دیگر ماجرا برد پیت به خاطر کاهش ارتباط با فرزندانش غمگین است و حتی به نظر می رسد با فرزندخوانده ارشد خود مادوکس به بن بست ارتباطی خورده است. این در حالی است که مادوکس رابطه ای بسیار صمیمی با مادرخوانده خود دارد و فیلم ورود او به دانشگاهی در کره جنوبی در کنار مادرش بسیار پربازدید شده است.

این زن و شوهر سابق هالیوودی ، که از سال 2016 راه های جداگانه ای برای زندگی خود انتخاب کرده اند و اخیرا نیز آخرین پل های ارتباطی قانونی خود را شکسته اند، شش فرزند(شامل فرزندخوانده) دارند. به نظر می رسد روابط آنجلینا جولی 44 ساله با  فرزندانش پس از جدایی محکم تر شده است.

آنجلینا در گفتگو با نشریه سان ضمن تقدیر از فرزندانش گفت: "همه ما(اعضای خانواده) از این جدایی آسیب دیدیم/ بچه ها به من نیاز داشتند و من قدرتم را از دست داده بودم. اما حمایت های فرزندانم باعث شد باز هم به قدرت کافی برای ادامه مسیر باز گردم. فرزندانم نیرویی به من دادند که تا پیش از این نداشتم."

 

آنجلینا جولی مالیفیسنت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین